1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські лікарі звітують про чергову успішно проведену складну операцію

Ковельські лікарі звітують про чергову успішно проведену складну операцію

Насичений робочий тиждень в центрі ендоурології Ковельського МТМО закінчився ще однією вдалою операцією PCNL (черезшкірна перкутанна нефролітотрипсія). Про це повідомляється на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

Її успішно виконали лікарі-урологи Зубок М.О. та Гаврилюк М.І. Вони видалили камінь високої щільності розміром близько 20 мм з правої нирки 69-річної пацієнтки.

Операція пройшла комфортно та безболісно завдяки роботі лікаря-анестезіолога Ліпич Г.В.

Бережіть себе та вчасно звертайтесь за медичною допомогою!
Телефонуйте ☎️ (03352) 7-15-15

Довідково:
Перкутанна нефролітотрипсія - один з найбільш ефективних і безпечних малоінвазивних методів видалення великих і кораловидних каменів з нирок, який є альтернативою відкритого видалення. Ефективна операція з видалення каменів з нирок. Суть методу полягає в тому, що видалення каменя з нирки відбувається через трубку, введену в чашечно-мискову систему нирки через невеликий отвір в попереку. Цей метод вважається «золотим стандартом» малоінвазивного оперативного лікування сечокам’яної хвороби в усьому світі.

#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі шукають інвесторів на об'єкти у центрі міста

У Ковелі шукають інвесторів на об'єкти у центрі міста
Мова йде про реконструкцію приймального відділення ЦРЛ Ковельського МТМО та незавершений будівництвом восьмиповерховий багатоквартирний житловий будинок з поліклінікою та торговельно-офісними приміщеннями.