1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі особи з інвалідністю користуватимуться «Соціальним таксі»

У Ковелі особи з інвалідністю користуватимуться «Соціальним таксі»

На сесії міської ради, яка відбулась 29 вересня, затверджено Положення про порядок надання транспортної соціальної послуги «Соціальне таксі» транспортним засобом спеціалізованого призначення Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Ковеля. Про це повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.
У Ковелі особи з інвалідністю користуватимуться «Соціальним таксі»
У нашій громаді ця послуга буде надаватись особам з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, порушення зору, інтелектуальні та психічні порушення, та іншим маломобільним групам населення (особи похилого віку, інші особи, які не можуть пересуватися самостійно), та які не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів.

Вони матимуть право отримати послугу не більше чотирьох разів на місяць, за виключенням випадку, коли замовлення понад встановлену кількість разів зумовлене необхідністю відвідування медичних закладів.

Щоб скористатись «Соціальним таксі», необхідно буде укласти письмовий договір з Територіальним центром соціального обслуговування.

Фінансування послуги здійснюватиметься за кошти місцевого бюджету.

#СоціальнийЗахист #СесіяМіськоїРади #Депутати

Коментарі

Читайте також