У мікрорайоні “Сільмаш” у Ковелі планують збудувати три багатоповерхівки

Адреса, за якою плануються житлові багатоповерхові новобудови, - Заводська, 23. Ця земельна ділянка площею 8248 кв.м. перебуває у приватній власності. Вона розташована в західній частині міста Ковеля в житловому кварталі в межах вулиць Заводської, Тараса Боровця та Відродження. Тут уже розпочато будівельні роботи. Інвестором будівництва є фізична особа-підприємець з міста Івано-Франківська.

Детальний план території розміщення багатоквартирних житлових будинків депутатами міської ради затверджено ще торік у вересні. Згідно документу усе виконано відповідно до державних будівельних і санітарно-гігієнічних норм.

На згаданій земельній ділянці інвестор планує розмістити кілька споруд. Зокрема, три багатоквартирних дев’ятиповерхових житлових будинки з об’єктами громадського призначення на перших поверхах, а також дитячим, спортивним та господарським майданчиками. Передбачено й 92 місця для паркування автомобілів.

Проектовані будинки будуть мати прямокутну форму: дві паралельні двопід’їздні житлові блок-секції, з’єднані між собою одноповерховою громадською будівлею під прямим кутом. Також проектом передбачається будівництво односекційного окремого 9-поверхового житлового будинку всередині кварталу. У житлових будинках планується 291 квартира. З них — 165 однокімнатних, 90 двокімнатних, 36 трикімнатних.

Майбутні багатоповерхівки мають вигідне положення в міській системі: ділянка прилягає до сформованої мережі вулиць міста, має відносно високу ступінь забезпеченості інженерною інфраструктурою, сформована навколишня забудова - житлові багатоквартирні будинки. Досить близько знаходиться дошкільний та загальноосвітній навчальні заклади.

Житловий квартал оточений транспортною сіткою доріг міського значення. Озеленення становить понад 50% площі.

Територія забудови дозволяє влаштувати комплексний благоустрій: мощення бруківкою, влаштування газонів, квітників та зовнішнього освітлення. Для безпеки руху пішоходів запроектовано додаткові тротуари, що відокремлюються від проїжджої частини підвищенням рівня та зеленими смугами. Поруч з проїзною частиною передбачаються кишені для паркування автомобілів.


#Благоустрій #Новобудова

Ковельчани просять обласну владу допомогти з ремонтом дороги, зруйнованої транзитним вантажним великогабаритним транспортом

Ковельчани просять обласну владу допомогти з ремонтом дороги, зруйнованої транзитним вантажним великогабаритним транспортом
Сьогодні депутати Ковельської міської ради підтримали звернення про співфінансування реконструкції вулиці Тимошенка, яка є частиною дороги міжнародного значення: Доманове (на Брест) - Тереблече (на Бухарест).

Проблема розбитих доріг у Ковелі набуває все більшої актуальності

Проблема розбитих доріг у Ковелі набуває все більшої актуальності
Цього разу мова про вулицю Фестивальну, якою віднедавна “проклали” собі шлях великовагові вантажні автомобілі, щоб об'їхати іншу розбиту дорогу — Тимошенка.

Черняховського, Відродження, Заводська — на якій вулиці ремонтуватимуть дорогу у 2018 році?

Черняховського, Відродження, Заводська — на якій вулиці ремонтуватимуть дорогу у 2018 році?
Міський голова Олег Кіндер закликає депутатів визначитись, на який об’єкт дорожньої інфраструктури будуть спрямовані кошти з міського бюджету першочергово.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: