КовельPost вітає зі святом весни чарівних ковельчанок

Чарівні ковельчанки!
Дорогі матусі, бабусі, сестри, доньки, подруги, кохані!

Вітаємо вас зі святом весни – Міжнародним жіночим днем! Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучать пісні. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

Цей світ, у якому є жінки, - прекрасний. Саме жіноча половина людства робить його кращим, сповненим кохання та радості. Нехай краса весняної природи та позитивні емоції надихають вас на нові звершення. А початок весни символізує початок чогось бажаного і омріяного! Для жінок у цей день - привітання, квіти та увага. Хоча вони заслуговують на це щодня! Кожній жінці бажаємо бути щасливою, радіти життю, насолоджуватися кожним днем, мріяти, мати вірних, надійних друзів, любити і бути коханою.

Нехай ваші молитви будуть почуті, як і кожне слово, що несе в собі прохання здоров'я для дітей, благання про мир та спокій у державі, повернення ваших синів та чоловіків додому. Нехай ваша віра стане оберегом усім вашим рідним, котрим необхідна підтримка, допомога та любов.

Зі святом вас, ковельчанки! Нехай у ваших оселях панують мир, злагода і благополуччя!


З повагою –
КовельPost


#КовельПост

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

КовельPost вітає з Днем автомобіліста і дорожника

КовельPost вітає з Днем автомобіліста і дорожника
Щороку збільшується кількість автомобілів, а отже і водіїв. Тож ця професія стала однією з найпоширеніших в Україні. Вітаємо представників й інших професій, чия щоденна праця пов'язана з дорогою та автотранспортом.

КовельPost вітає ковельчан зі святами!

КовельPost вітає ковельчан зі святами!
Покрова Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День захисника України, день створення УПА: 14 жовтня - знаковий і святковий день для усього українського народу.