КовельPost вітає з Днем автомобіліста і дорожника

Дорогі працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Автомобіль давно перестав бути предметом розкоші, а перейшов у розряд необхідного у щоденному житті засобу пересування. А професія водія стала однією з найпоширеніших в Україні. З кожним роком збільшується кількість автомобілів, а отже і водіїв. Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Проте важливою складовою безпеки на дорозі для усіх учасників руху є справжній професіонал за кермом, а не просто власник водійського посвідчення.

Вітаємо усіх, чиє життя пов'язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, зайнятих автомобільним бізнесом. Свято - це ще один привід висловити вдячність за вашу працю.

Бажаємо миру, щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть Вас до успіху. Будьте завжди керманичами свого життя і ніколи не ставайте учасниками дорожньо-транспортних пригод!

З повагою –
КовельPost


#КовельПост

КовельPost вітає ковельчан зі святами!

КовельPost вітає ковельчан зі святами!
Покрова Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День захисника України, день створення УПА: 14 жовтня - знаковий і святковий день для усього українського народу.

Поспішай забронювати власну адресу сторінки на KovelX

Поспішай забронювати власну адресу сторінки на KovelX
Ви можете забронювати власну адресу сторінки на сайті безкоштовних оголошень міста KovelX та поділися посиланням із друзями.

У мережі з'явився сайт безкоштовних оголошень міста Ковеля - KovelX

У мережі з'явився сайт безкоштовних оголошень міста Ковеля - KovelX
Завжди актуальні оголошення щодо продажу, оренди, обміну товарів та послуг, які гарантують найширше охоплення аудиторії для продавця і найвичерпнішу інформацію для покупця.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: