Читайте КовельPost у Telegram

Повідомляємо, що тепер нас можна читати у Telegram! Дізнавайтесь першими про новини свого міста. Оперативна інформація про події у Ковелі, головні теми дня, анонси заходів, коментарі фахівців. Підписуйтесь на канал КовельPost у месенджері Telegram за адресою: https://t.me/KovelPost

КовельPost працює в інформаційному просторі третій рік. За цей короткий проміжок часу він уже встиг знайти своїх читачів та дописувачів, прихильників та критиків. У рубриці “Новини” Ви знайдете інформацію про життя міста та його мешканців, про події та заходи. Відслідковуємо повідомлення наших колег на інших інтернет-ресурсах, які можуть бути цікавими й нашим читачам.


#КовельПост

КовельPost вітає ковельчан з Днем знань!

КовельPost вітає ковельчан з Днем знань!
Цей вересневий день щороку об'єднує нашу громаду, бо наповнюється мелодійними звуками шкільного дзвоника. Найщиріші побажання школярам, педагогам, батькам.

З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!
КовельPost вітає з головним національним святом країни! Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі – місті Ковелі та усій Україні.

На сайті КовельPost - новий сервіс: рубрика «Безпека дорожнього руху»

На сайті КовельPost - новий сервіс: рубрика «Безпека дорожнього руху»
Майбутнім водіям варто вивчати, кермувальникам зі стажем не завадить нагадати про зміни, внесені до Правил дорожнього руху у 2017-2018 роках.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: