КовельPost вітає ковельчан з Днем знань!

Дорогі ковельчани!

Традиційно вересень починається Днем знань. Тож вітаємо вас із святом Першого дзвоника! Він завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме зараз відкривається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

Це свято кожно з нас: хтось веде до першого класу дітей чи онуків, для когось цей навчальний рік буде завершальним, для когось школа – це місце роботи. А є й ті, хто щороку приємними спогадами поринає у шкільне життя, переглядаючи фотоальбоми, бо колись переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Тож цей день об’єднує нас, назавжди залишаючись в пам'яті кожної людини.

Звичайно, найщиріші побажання першокласникам, усім школярам та студентам. Вітаємо усіх з початком навчального року. Навчайтесь і ніколи не зупиняйтеся на дорозі знань, бо вона цікава і по-справжньому нескінченна.

Бажаємо зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети!

Із святом також педагогів, вихователів, викладачів! Талановитих і здібних вам вихованців, натхнення до праці та заслуженої винагороди.

Нехай цьогорічний День знань буде мирним, сонячним, несе добрий настрій у кожну школу і кожну родину!


Щиро ваш –

«КовельPost»#КовельПост

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!
КовельPost вітає з головним національним святом країни! Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі – місті Ковелі та усій Україні.