На сайті КовельPost - новий сервіс: рубрика «Безпека дорожнього руху»

На жаль, в Україні статистика дорожньо-транспортних пригод залишається невтішною. У більшості випадків, причинами ДТП є легковажність водіїв, яка проявляється в незнанні Правил дорожнього руху, нехтуванні обов'язковими для виконання правилами, серед яких найбільш поширені - ризикована поведінка та усвідомлене порушення, водіння в нетверезому стані, перевищення швидкості, неуважне водіння, недотримання безпечної дистанції та інші.

Крім водіїв, винуватцями ДТП стають недисципліновані пішоходи, через яких відбувається кожна третя дорожньо-транспортна пригода. Безпека дорожнього руху полягає у розумінні усіма учасниками дорожнього руху Правил дорожнього руху та неухильному їх виконанні.

У рубриці «Безпека дорожнього руху» - міститься перелік правил, що регулюють обов'язки водіїв та пішоходів, а також технічні вимоги щодо стану транспортних засобів.


#КовельПост

Читайте також

На сайті КовельPost - новий сервіс

На сайті  КовельPost - новий сервіс
Розклад руху міських автобусів - для гостей міста та ковельчан, які користуються громадським транспортом загального користування.

Історія мережі Інтернет - Розвиток WWW

Історія мережі Інтернет - Розвиток WWW
На початку 90 років, внаслідок прийняття World Wide Web, мережу захлеснула гігантська хвиля поширення графічного способу відображення інформації, покликаного забезпечити користувачів не тільки текстом, як це було раніше, але і графікою, а трохи пізніше - ще й мультимедійними елементами.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.