1. Головна
  2. Новини
  3. Громада Римо-католицького храму Святої Анни у місті Ковелі відзначає Великдень

Громада Римо-католицького храму Святої Анни у місті Ковелі відзначає Великдень

Вітаємо католицьку громаду – прихожан римо-католицького храму Святої Анни у місті Ковелі, зі святом світлого Христового Воскресіння! У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. З його настанням пробуджується не тільки земля, а й надії і сподівання на щасливу долю. Святий Великдень несе довгоочікувану радість, вселяє спокій у серця, зміцнює віру. У цей день ми дякуємо Господу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку.

Бажаємо вам у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло, душевну чистоту і гармонію. Божа милість та благословення нехай будуть запорукою миру і духовного відродження. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя - кращого і добрішого.

З повагою –

«КовельPost»

#ХрамСвятоїАнни #КовельПост #Великдень

Коментарі

Читайте також

У Ковелі – унікальний римо-католицький храм Святої Анни

У Ковелі – унікальний римо-католицький храм Святої Анни
Місто пишається пам’яткою архітектури XVIII століття, одним з найбільших дерев’яних костелів в Україні. У кам'яний фундамент парафіяльного будинку закладено священний камінь, привезений з Єрусалиму.

Католицька громада міста Ковеля відзначає Різдво Христове

Католицька громада міста Ковеля відзначає Різдво Христове
«Нехай Господь обдарує Вас миром!», - настоятель храму Святої Анни у місті Ковелі отець Тадеуш вітає з Різдвом Христовим. Бажає довгоочікуваного миру для України і народу, взаємної любові, спокою та поваги в родинах!