КовельPost запрошує до співпраці

КовельPost працює в інформаційному просторі уже третій рік. За цей короткий проміжок часу він уже встиг знайти своїх читачів та дописувачів, прихильників та критиків. У рубриці “Новини” Ви знайдете інформацію про життя міста та його мешканців, про події та заходи. Відслідковуємо повідомлення наших колег на інших інтернет-ресурсах, які можуть бути цікавими й нашим читачам. Тому розміщуємо на сторінках КовельPost їхні матеріали з посиланнями на джерело.

Читачі сайту можуть стати й активними його дописувачами. Наш ресурс дає можливість усім бажаючим створювати власні повідомлення, ділитись новинами, писати статті. До Ваших послуг рубрики: “Стіна”, Статті”, “Колонка автора”.

Отож, Ви можете:

Розмістити оголошення, анонси, повідомлення про заходи, події та іншу інформацію, яка не суперечить Правилам сайту. Така інформація розміщується у рубриці «Стіна». Якщо Ви побували на цікавих заходах або є їх організатором, стали свідком неординарної події і Вам є чим поділитися, - порадуйте мешканців міста, розмістивши інформацію, фото або відео у цій рубриці. Гарний захід не повинен пройти не помічено.

Якщо Вам легко аналізувати, розкривати теми, які ґрунтуються на розгляді та зіставленні значної групи фактів чи ситуацій, структурувати, формулювати та висловлювати свою думку, розмістіть таку інформацію у рубриці «Статті».

Рубрика «Колонка автора» створена для надання можливості авторам цікаво і грамотно викладати у вигляді тексту свої бачення, думки, оцінки. Якщо у Вас є хобі, поділіться радістю Ваших справ зі своїми друзями, висловлюйте свої враження про побачене та почуте. Маєте корисну інформацію для інших — рекомендуйте читачам.
Головне — правильно обрати відповідну рубрику, аби було зручно зорієнтуватися у розмаїтті запропонованої Вами інформації.

Таким чином у кожного автора автоматично створюється особиста сторінка, посиланням на яку можна ділитися в соціальних мережах. Крім того, кожен автор має виключно особисте право дозволити чи заборонити коментарі у його дописах.

Сайт і надалі планує розвиватися, будуть створюватися нові функції.
Тож запрошуємо до співпраці! Приєднуйтесь до когорти прихильників чи критиків КовельPost. Пишіть, спілкуйтеся, створюйте, діліться враженнями, робіть посилання у соцмережах.

#КовельПост

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь