Знімайте відеоролики про Ковель і беріть участь у конкурсі! На переможців та призерів чекають грошові винагороди

Творчий конкурс проводиться для популяризації міста, його туристичного потенціалу, архітектурних пам’яток, визначних місць Ковеля.

Кожен учасник має право подати від одного до трьох роликів, які раніше не були заявлені на жодному іншому конкурсі. Тривалість відео - до 3-х хвилин.

Є ряд умов, які мають бути обов'язково витримані при виготовленні відеоматеріалів. Вони не повинні порушувати людську гідність; дискримінувати стать, національність; ображати релігійні або політичні переконання; загрожувати фізичному, психічному або моральному розвитку неповнолітніх; сприяти діям, що несуть загрозу здоров’ю, безпеці або охороні середовища.

Журі оцінюватиме оригінальність матеріалу, домінуюче використання власних відеоматеріалів, художній рівень авторського твору, емоційний вплив на глядача та інші критерії, визначені умовами конкурсу.

Подані відеоролики будуть використовуватись організатором — виконавчим комітетом Ковельської міської ради. Участь у конкурсі є безкоштовною.

Переможці та призери отримують Диплом та грошову винагороду:
І місце - 5 тисяч гривень;
ІІ місце – 3 тисячі гривень;
ІІІ місце – 2 тисячі гривень.

Офіційне нагородження відбудеться у рамках відзначення 500-річчя надання Ковелю Магдебурзького права (1 липня 2018 року).

Для того, що стати учасником конкурсу, необхідно свої відеоматеріали разом із заповненими конкурсним поданням та заявами подати до 15 червня 2018 року за адресою:

м. Ковель, вул. Незалежності, 73, виконавчий комітет Ковельської міської ради (каб. 214, 215).

ArtFamily - відео про улюблене місто Ковель “Місто творчих людей”, 2016 рік
#ІсторіяКовеля

Кожен ковельчанин може стати автором історії свого міста

Кожен ковельчанин може стати автором історії свого міста
Не обов’язково бути істориком чи дослідником. Пишіть про свою родину, вулицю, розвиток туризму і спорту, про природу й екологію, пам’ятки архітектури, відомих постатей, які залишили свій слід в історії Ковеля.

Ковель часів Першої світової війни на світлинах німецьких фотографів

Ковель часів Першої світової війни на світлинах німецьких фотографів
У колекції Південного методиського університету міста Далас (США) перебуває цікава збірка фотографій з Волині, зроблена сто років тому.

З приміщення колишнього РАЦСу у Ковелі зловмисники зрізали мідний кабель під напругою

З приміщення колишнього РАЦСу у Ковелі зловмисники зрізали мідний кабель під напругою
Здійснивши крадіжку, вочевидь планували здати його на брухт кольорових металів. Збитки від викраденого, які понесла Ковельська філія ПАТ «Волиньобленерго», наразі підраховуються.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: