Ковельські діти готуються до відпочинку в «Артеку»

29 травня чергова група ковельських дітей поїде відпочивати в оздоровчий табір «Артек». Про це повідомила заступник начальника відділу молоді, фізичної культури та спорту Ніна Шум. З початку цього року у дитячому центрі вже побували 12 юних ковельчан. Це — діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти загиблих бійців, учасників АТО, а також з обмеженими фізичними можливостями. Путівки на оздоровлення пільгових категорій дітей оплачені державним коштом. Нині триває підготовка групи, яка поїде на оздоровлення уже на літню табірну зміну.

У зв’язку з тимчасовою окупацією території Криму, Міжнародний дитячий центр «Артек», який працював на узбережжі Чорного моря, переїхав під Київ до Пущі Водиці. Він залишається одним із лідерів в організації дитячого відпочинку України.

Відпочивали та навчалися діти з Ковеля й в дитячому центрі «Молода Гвардія», що в Одесі. У 2018 році там уже побувало восьмеро школярів.

За словами Ніни Шум, процес оздоровлення дітей триває цілий рік. Якщо учні перебувають в оздоровчих таборах під час навчального процесу, вони не лише відпочивають, а й продовжують здобувати знання згідно програм. Адже для них організоване повноцінне навчання, як і в звичайній школі.

Ковельські діти мають змогу відпочити не лише за кошти державного бюджету. Міська влада також дбає про відпочинок маленьких ковельчан. У міському бюджеті є передбачені кошти на оздоровлення. Наразі готуються відповідні угоди з таборами відпочинку, у яких влітку зможуть перебувати діти. Крім того, у навчальних закладах в червні планується відкриття пришкільних оздоровчих таборів, фінансування яких також буде здійснюватися з міської казни.

#Освіта #Дозвілля

Читайте також