Сьогодні у ковельських школах складали іспит з математики

Сьогодні до Ковеля з'їхалися випускники шкіл з Ковельського, Старовижівського, Турійського районів. Разом із ковельськими майбутніми абітурієнтами вони склали іспит з математики. Це учні закладів загальної середньої освіти.

Студенти центру професійно-технічної освіти, промислово-економічного та медичного коледжів участі у ЗНО з математики не брали, оскільки цей іспит не є обов'язковим для вступу у вузи.

Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів у Ковелі зареєструвалися 309 випускників шкіл (всього 312), троє - за станом здоров’я тестування не проходитимуть.

Як повідомив начальник управління освіти Віктор Бичковський, перший етап ЗНО у Ковелі відбувся успішно. Усі питання щодо організації та проведення іспитів були вирішені завчасно.

Нагадаємо, що у Ковелі ЗНО з математики проходило на базі ЗОШ №1, ЗОШ №10, НВК №11. Наступний іспит з ураїнської мови та літератури відбудеться 24 травня. Пунктами тестування будуть також ЗОШ №7 та НВК №13. Для проходження ЗНО з української мови та літератури зареєструвався 501 студент навчальних закладів міста.


#ЗНО #Освіта

Пробне ЗНО з англійської мови у Ковелі було зірване через браковані диски

Пробне ЗНО з англійської мови у Ковелі було зірване через браковані диски
Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти приносить вибачення за неякісне технічне забезпечення тестування.

У суботу, 24 березня, стартує пробне ЗНО

У суботу, 24 березня, стартує пробне ЗНО
У Ковелі пробне ЗНО з української мови та літератури проходитиме у ЗОШ №1, ЗОШ №7, НВК №11 та НВК №13.

Завершилася реєстрація на ЗНО - 2018

Завершилася реєстрація на ЗНО - 2018
У Ковелі на участь у ньому подали документи 309 випускників шкіл та 501 студент навчальних закладів міста.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: