Сьогодні у ковельських школах складали іспит з математики

Сьогодні до Ковеля з'їхалися випускники шкіл з Ковельського, Старовижівського, Турійського районів. Разом із ковельськими майбутніми абітурієнтами вони склали іспит з математики. Це учні закладів загальної середньої освіти.

Студенти центру професійно-технічної освіти, промислово-економічного та медичного коледжів участі у ЗНО з математики не брали, оскільки цей іспит не є обов'язковим для вступу у вузи.

Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів у Ковелі зареєструвалися 309 випускників шкіл (всього 312), троє - за станом здоров’я тестування не проходитимуть.

Як повідомив начальник управління освіти Віктор Бичковський, перший етап ЗНО у Ковелі відбувся успішно. Усі питання щодо організації та проведення іспитів були вирішені завчасно.

Нагадаємо, що у Ковелі ЗНО з математики проходило на базі ЗОШ №1, ЗОШ №10, НВК №11. Наступний іспит з ураїнської мови та літератури відбудеться 24 травня. Пунктами тестування будуть також ЗОШ №7 та НВК №13. Для проходження ЗНО з української мови та літератури зареєструвався 501 студент навчальних закладів міста.


#ЗНО #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також