У Ковелі оголосили конкурс на «Кращий бізнес-проект»

Ковельський міськрайоний центр зайнятості з 02.07.2018р. по 02.09.2018р. оголошує конкурс «Кращий бізнес-проект» серед суб’єктів малого та середнього підприємництва міста. Заявки на участь у конкурсі та пакет документів приймаються до 17 серпня 2018 року за адресою: м. Ковель, вул. Сагайдачного 6а, каб. № 2.

Аби стимулювати місцевих підприємців, а також тих ковельчан, які тільки планують займатися підприємницькою діяльністю, міська влада передбачила в бюджеті 2018 року кошти на відзначення переможців конкурсу «Кращий бізнес-проект» (згідно прийнятої Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Ковелі). Тож за перемогу в конкурсі автори найкращих бізнес-проектів отримають грошову винагороду.

Ознайомитись з умовами та проведенням конкурсу можна у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості, каб. № 2 та на сторінці соціальної мережі facebook – «Ковельський міськрайонний центр зайнятості» та «Центр розвитку підприємництва».

За детальною інформацією звертатися до контактної особи: Чорний Олександр Васильович, начальник відділу активної підтримки безробітних Ковельського міськрайонного центру зайнятості, тел. 5-01-99, e-mail: 353@volsz.gov.ua
#ЦентрЗайнятості #МіськийБюджет

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельський центр зайнятості має найкращі результати роботи на Волині

Ковельський центр зайнятості має найкращі результати роботи на Волині
«З приходом нового керівника розпочався новий виток у роботі служби зайнятості. Відкрито «Центр розвитку підприємництва», який сприятиме малому та середньому бізнесу»,- Віра Федосюк, секретар міської ради.