У ковельських дитсадках обладнали соляні кімнати

У Ковелі в ДНЗ №9 уже понад п’ять років використовують сольовий метод профілактики. Тут функціонує цілий комплекс для оздоровлення дітей: соляна кімната, сауна, зал ЛФК, фізкабінет, масажний кабінет, кабінет психолога. Розповідають на сайті міської ради.

Завідуюча Ганна Лагасюк каже, що для батьків основне, щоб дитина була здорова. У зв’язку з тим, що екологічна ситуація погіршується, у малечі тепер слабка імунна система. І у нас виникла така ідея створити цей комплекс. Ініціатива була підтримана владою, яка допомогла з коштами.

Дошкільнятам, які часто хворіють на ГРВІ, мають перенесені гострі бронхіти та пневмонії, відвідування таких кімнат особливо корисне. Всі процедури діти проходять під наглядом спеціалістів.

Вихованцям подобається вдихати солоне повітря, а щоб впродовж сеансу оздоровлення вони не сумували, їм вмикають музику. Кожних три роки тут поновлюють соляне напилення, слідкують за дотриманням усіх норм експлуатації.

З нового навчального року малята дошкільного закладу №14 теж матимуть змогу покращити своє здоров'я завдяки соляній терапії (галотерапія). На думку фахівців, вона є одним із кращих немедикаментозних засобів профілактики простудних захворювань, хвороб дихальних шляхів, неврозів, стану тривожності.

Завідуюча закладом Олена Бойчук показала уже майже підготовлену кімнату. Каже, що попрацювали над дизайном, замовили чудернацькі стільці у формі фруктів. Маленьким відвідувачам важливо, щоб це було не лише корисно, але й цікаво та комфортно.

Міський голова Олег Кіндер, який відвідав дошкільні навчальні заклади, запевнив, що і надалі підтримуватиме такі починання і неодмінно завітає подивитись, як проходять сеанси оздоровлення маленьких пацієнтів.


#Освіта #ОлегКіндер

Читайте також

Хід виконання ремонтних робіт у закладах освіти Ковеля перевірили представники влади

Хід виконання ремонтних робіт у закладах освіти Ковеля перевірили представники влади
Поки школярі та дошкільнята відпочивають, у навчальних закладах міста педагоги, батьки та будівельники докладають максимум зусиль, аби діти почувалися комфортно та безпечно.

У Ковелі гостювали діти з Луганщини

У Ковелі гостювали діти з Луганщини
Юних художників на Волинь запросив благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині”. Діти кілька днів відпочивали на Світязі.