За які правопорушення цього року притягали до відповідальності ковельчан?

За шість місяців 2018 року у Ковелі притягнуто до адміністративної відповідальності 65 громадян. Вони сплатили штрафів на загальну суму 16 тисяч 395 гривень. Ці кошти зараховано до міського бюджету.

Як повідомив секретар адміністративної комісії при виконавчому комітеті Ковельської міської ради Андрій Шуляр, найбільше протоколів складено на ковельчан, які порушують правила благоустрою територій населених пунктів. За півроку 30 осіб притягнуто до відповідальності. Зокрема, й за викидання сміття у недозволених місцях. Нагадаємо, що штраф таке правопорушення становить від 340 до 1360 грн.

До адміністративної відповідальності також притягувались громадяни міста за недотримання правил користування жилими будинками, за порушення тиші в громадських місцях, за самоуправство, що не завдало істотної шкоди громадянам, за порушення правил торгівлі на ринках. Відповідальність понесли шестеро підприємців за порушення, виявлені у сфері торгівлі, послуг та громадського харчування.

Сплачують ковельчани адмінштрафи за незаконну торгівлю пивом, алкогольними напоями і тютюновими виробами та за доведення неповнолітніх до стану сп’яніння. П'ятеро молодих людей заплатили штрафи за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях. Одній особі винесли попередження за порушення правил тримання собак та котів. П'ятеро притягнуто до відповідальності за подання неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасну реєстрацію новонароджених дітей.

Загалом за перше півріччя 2018 року адмінкомісія розглянула 86 протоколів про адміністративні правопорушення.#МіськийБюджет #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

За кошти міського бюджету придбано хіміотерапевтичні препарати для онкохворих ковельчан

За кошти міського бюджету придбано хіміотерапевтичні препарати для онкохворих ковельчан
Як повідомила начальник відділу охорони здоров'я Лідія Жолінська, цього року вперше у Ковелі було виділено 100 тисяч гривень для закупівлі зазначених медикаментів.