Ковельське МТМО просить батьків завчасно провести медичний огляд дітей шкільного віку

Ковельське МТМО нагадує батькам дітей шкільного віку, що на базі дитячої поліклініки проводяться щорічні профілактичні медичні огляди. Вони здійснюються лікарями за попереднім записом за номерами телефонів: 5-03-78, 5-02-42, 096-695-27-87 або ж безпосередньо в реєстратурі дитячої поліклініки.

У результаті обстеження учням видається довідка затвердженої форми (086-1/о), у якій обов'язково зазначається висновок лікаря-педіатра, а також відповідно до вікових груп школярів висновок профільних лікарів-спеціалістів. Визначається група для занять на уроках фізичної культури для забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів.

Медики нагадують, що довідка про стан здоров'я школяра дійсна впродовж одного календарного року та не прив'язана до 1 вересня. Проведення профілактичного медичного огляду дитини проводиться в присутності батьків або законних представників в закладі охорони здоров'я.

Шановні батьки! З метою попередження ажіотажу перед 1 вересням лікарі просять завчасно провести медичний огляд дітей.


#КовельськеМТМО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

«Не буде Декларацій – не буде грошей на медицину», - головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук

«Не буде Декларацій – не буде грошей на медицину», - головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук
У Ковелі лише 34% мешканців підписали Декларації з сімейними лікарями та 56,33% - з педіатрами. Скільки ковельчани підпишуть декларацій, стільки й відповідно до визначеного коефіцієнта виділять коштів з Держбюджету на місцеву медицину.