У Ковелі на вулиці Бортнянського через ремонтні роботи буде припинено рух автотранспорту

31 липня - 1 серпня на вулиці Бортнянського (від майстерні ЗОШ №8 до СШ №3) прокладатимуть трубопроводи теплових мереж. Через це з 8.00 до 17.00 год. тут буде заборонено рух автомобільного транспорту. Відповідне розпорядження видав міський голова Олег Кіндер. Повідомляє прес-служба міської ради.

КП «Добробут» зобов’язано проконтролювати відновлення благоустрою після завершення ремонту. Виконавець робіт - ПТМ «Ковельтепло».


#Благоустрій #РемонтДороги

За викидання сміття у недозволених місцях п'ятеро ковельчан заплатять штрафи

За викидання сміття у недозволених місцях п'ятеро ковельчан заплатять штрафи
Суми стягнень, які буде зараховано до міського бюджету, різні — від 340 до 1360 грн. Відповідне рішення адмінкомісією уже прийнято.

Ковельські новобудови з висоти пташиного польоту ВІДЕО

Ковельські новобудови з висоти пташиного польоту ВІДЕО
У ЖК «Парковий квартал», що у Ковелі на вулиці Глібова, ще один будинок здано в експлуатацію.

Антимонопольний комітет заборонив комунальним підприємствам Ковеля брати участь у відкритих торгах щодо закупівлі послуг з санітарного прибирання міста

Антимонопольний комітет заборонив комунальним підприємствам Ковеля  брати участь у відкритих торгах щодо закупівлі послуг з санітарного прибирання міста
Аби не допустити накопичення та розповсюдження сміття в місті Ковелі, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, вкотре виділила кошти з резервного фонду.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: