Ковельські школярі повернулися з відпочинку на Донеччині ФОТО

Днями додому повернулася група дітей з Ковеля, які відпочивали на сході України.

У рамках співпраці між Ковелем та смт Нікольське Донецької області, з ініціативи народного депутата України Дмитра Лубінця для юних ковельчан нинішнього літа знову організували цікаве дозвілля. Розповідають в управлінні освіти міста Ковеля.

20 школярів відпочивали на березі Азовського моря в комфортабельному пансіонаті "Троянда" в Мелекіно. Крім цього, вони побували в «Екстрім-Парку» Маріуполя, де досхочу накаталися на різноманітних атракціонах. Незабутньою для них була мандрівка на прогулянковому катері та перегляд 3D фільму.

Особливі враження та емоції залишилися у дітей після перебування в гарнізоні полку «АЗОВ» в Урзуфі. Тут вони зустрілися з оборонцями української землі, побачили найсучаснішу бойову техніку та постріляли в навчальному тирі.

Проте, найяскравішими залишаться спогади про море. Діти будували замки, малювали картини на піску, із задоволенням брали участь у конкурсах, спортивних іграх.

В останній день відпочинку юні ковельчани вкинули у море монетки з надією на те, що повернуться сюди наступного року.

Висловлюємо вдячність за гарно організоване дозвілля для дітей голові Нікольської районної ради Василю Митьку, селищному голові Нікольського Олегу Мендріну, помічнику народного депутата України Наталії Проценко, а також ковельським педагогам, які супроводжували учнів, Ірині Смичик та Наталії Борісовій.Управління освіти#Нікольське #Дозвілля #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також