У Ковелі завершено роботу над велетенською вишиванкою для пам’ятника Тарасові Шевченку

Проект «З Батьківщиною в серці», ініційований громадською організацією «Велика ідея» стартував 24 серпня минулого року. Ковельський міський голова Олег Кіндер та міська рада підтримали таку неординарну ініціативу: одягнути у вишиванку пам'ятник Тарасу Шевченку у Ковелі. Він височить на кількаметровому пагорбі на березі річки Турії і є одним з найвищих пам'ятників Кобзарю у світі.

Вишиванку передавали з рук в руки. До її створення долучилися трудові колективи та загальноосвітні навчальні заклади міста Ковеля та інших районів і областей. Зокрема Вінницької, Донецької, Луганської, Одеської та Київської.

Міська організація політичної партії ВО «Батьківщина» стала єдиною політичною силою Ковеля, яка взяла участь у патріотичному проекті «З Батьківщиною в серці». Про це повідомила секретар міської ради і голова міського осередку «Батьківщини» Віра Федосюк.

Отож, масштабний проект завершується.

Почесне право покласти останні стібки на полотно було надано членам громадської організації «Союз Українок».

Команда організаторів щиро дякує усім, хто підтримав ідею об’єднання довкола створення велетенської національної сорочки.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті, на сторінці ГО «Велика ідея» у Фейсбук та на сайті Ковельської міської ради, аби не пропустити презентацію виробу з нагоди Дня Незалежності.


#Вишиванка #ТарасШевченко #ВіраФедосюк

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Реалізація проекту «З Батьківщиною в серці» підходить до завершення

Реалізація проекту «З Батьківщиною в серці» підходить до завершення
До створення вишиваної роботи долучилися патріоти України з Донецької, Одеської та Вінницької областей, а також гості із США, Великобританії та Італії. Про інші цікаві факти проекту - читайте далі.