У Ковелі дітям Героїв подарували шкільну форму та вишиванки

В управлінні соціального захисту населення відбувся благодійний захід, на якому діткам поранених та загиблих учасників антитерористичної операції передали подарунки. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Виконати цю приємну місію сюди завітала секретар міської ради Віра Федосюк. «Напередодні Дня Незалежності та зважаючи на те, що незабаром новий навчальний рік, Волинська облдержадміністрація разом з підприємствами «Лілус» та «Едельвіка» вирішили підтримати дітей Героїв. Вони підготували класичні костюми для хлопчиків та вишиванки для дівчаток за індивідуальним замовленням. Сподіваємось, що вони стануть у пригоді. Як представник міської влади запевняю, що ми не залишимо Вас наодинці зі своїми проблемами», - сказала Віра Іванівна.

Секретар міської ради Віра Федосюк та начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль вручили школярикам обновки.

Загалом новий одяг отримали 25 діток, які мали можливість відразу його приміряти. Вони із задоволенням фотографувались і щиро раділи поповненню свого гардеробу.

Варто зазначити, що держава надає підтримку сім’ям, яких торкнулася біда: реалізуються державні та місцеві програми з надання пільг, психологічної реабілітації та професійної адаптації учасників АТО, їх санаторно-курортного лікування, поліпшення житлових умов тощо.Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи та
зв'язків з громадськістю


#ДопомогаАТО #СоціальнийЗахист

Читайте також

У Ковелі відбулося чергове засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій

У Ковелі відбулося чергове засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій
Розглянуто заяви ветеранів АТО та рідних загиблих воїнів. На сьогодні в єдиному реєстрі учасників АТО на отримання земельних ділянок перебуває 314 ковельчан та 74 мешканці інших населених пунктів.