2 вересня у Ковелі покажуть фільм, відзнятий за повістю Кузьми Скрябіна. Допрем'єрний показ

У неділю, 2 вересня, о 18.00 год. у кінотеатрі "Прем'єра" творча група фільму "Місто, в якому не ходять гроші" розпочне з Ковеля свій презентаційний промотур Україною.

Також відбудеться допрем'єрний перегляд фільму, прес-конференція з творчою групою та діджей-сет за мотивами пісень Кузьми Скрябіна.

Драма «Місто, в якому не ходять гроші» знята за повістю загиблого музиканта Кузьми Скрябіна – Андрія Кузьменка. За кадром лунає голос самого Кузьми, записаний у 2013 році, тож складається враження, ніби він сам розповідає історію героїні.

Повість Кузьми Скрябіна "Місто, в якому не ходять гроші" увійшла до його дебютної збірки "Я, "Побєда" і Берлін" (2006 рік). Твір був написаний у жанрі фантастики постіндустріального періоду про дещо утопічну ідею безготівкового існування. У центрі історії – головна героїня Аліса, яка потрапила в закриту зону, де панують жорстокі закони "розплати" за товари.
#Кінотеатр

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.