1944 рік: аерофотозйомка Ковеля з 8-кілометрової висоти

Ковельчанин Сергій Товкач опублікував на своїй сторінці у Фейсбук світлину (аерофотозйомку), зроблену в часи Другої Світової війни.

"Через чотири дні після завершення однієї з найзапекліших і найтриваліших битв Другої Світової війни - піврічного штурму "фортеці Ковель", німецький літак з 8-кілометрової висоти здійснив аерофоторозвідку нашого міста.

Як виявилось, практично вцілілою від руйнувань, на відміну від центральних міських кварталів, була територія "другого" Ковеля. Примітним маркером тієї місцевості була і залишається клумба із скульптурою на п'ятикутному перехресті доріг і, обабіч, школа.

Збудований на початках 30-х років ще "за Польщі", освітній заклад саме з 1944 року розпочав свою нову історію - ковельської середньої школи №2," - йдеться у дописі.

До речі, Сергій Товкач на своїй сторінці у соцмережі досить часто публікує цікаві і маловідомі факти з історії міста Ковеля.#ІсторіяКовеля #СергійТовкач

Читайте також

1991 рік у житті ковельчан

1991 рік у житті ковельчан
Подорож у минуле: про найголовніші події 27-річної давнини, що відбулися у Ковелі.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.