У Ковелі визначили переможців конкурсу «Кращий бізнес-проект»

Задля стимулювання підприємницьких ініціатив серед підприємців Ковеля, популяризації кращих бізнес-ідей, з метою подальшого розвитку малого та середнього бізнесу, виявлення найперспективніших бізнес-проектів, міська влада передбачила в бюджеті 2018 року 30 тисяч гривень на відзначення переможців конкурсу «Кращий бізнес-проект».

29 серпня у Ковельському центрі розвитку підприємництва, що діє при Ковельському міськрайонному центрі зайнятості, відбувся фінал конкурсу. Членами конкурсної комісії було визначено двох переможців з цікавими та неординарними ідеями.

У Центрі розвитку підприємництва сподіваються, що ці проекти будуть ефективними і прибутковими, а ковельчани матимуть можливість в найближчому майбутньому скористатись плодами цих ідей.

Кому пощастило - дізнаєтесь зовсім скоро, адже найближчими днями у Ковельській міській раді відбудеться офіційне нагородження переможців конкурсу з врученням грошової винагороди.Ковельський міськрайонний центр зайнятості

#ЦентрЗайнятості #МіськийБюджет

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.