У Ковелі визначили переможців конкурсу «Кращий бізнес-проект»

Задля стимулювання підприємницьких ініціатив серед підприємців Ковеля, популяризації кращих бізнес-ідей, з метою подальшого розвитку малого та середнього бізнесу, виявлення найперспективніших бізнес-проектів, міська влада передбачила в бюджеті 2018 року 30 тисяч гривень на відзначення переможців конкурсу «Кращий бізнес-проект».

29 серпня у Ковельському центрі розвитку підприємництва, що діє при Ковельському міськрайонному центрі зайнятості, відбувся фінал конкурсу. Членами конкурсної комісії було визначено двох переможців з цікавими та неординарними ідеями.

У Центрі розвитку підприємництва сподіваються, що ці проекти будуть ефективними і прибутковими, а ковельчани матимуть можливість в найближчому майбутньому скористатись плодами цих ідей.

Кому пощастило - дізнаєтесь зовсім скоро, адже найближчими днями у Ковельській міській раді відбудеться офіційне нагородження переможців конкурсу з врученням грошової винагороди.Ковельський міськрайонний центр зайнятості

#ЦентрЗайнятості #МіськийБюджет

У Ковелі оголосили конкурс на «Кращий бізнес-проект»

У Ковелі оголосили конкурс на «Кращий бізнес-проект»
До участі запрошують суб’єктів малого та середнього підприємництва, які працюють на території міста. Переможці отримають грошову винагороду. Кошти передбачені у міському бюджеті.

Безробітні ковельчани стали підприємцями

Безробітні ковельчани стали підприємцями
Семеро безробітних презентували та успішно захистили свої бізнес-проекти. Повідомляють у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості.

Яким бізнесом зайнятися у Ковелі? Автор кращого бізнес-проекту отримає грошову винагороду

Яким бізнесом зайнятися у Ковелі? Автор кращого бізнес-проекту отримає грошову винагороду
Міська влада планує відзначити автора кращого бізнес-проекту у Ковелі. Для цього в міському бюджеті передбачили відповідні кошти на грошову винагороду.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: