Чи готові ковельські школи і садки до нового навчального року?

У Ковелі відбулась щорічна педагогічна конференція. В ошатну залу Палацу учнівської молоді прийшли ті, від кого залежить організація та впровадження реформ в освітній галузі. Повідомляє прес-служба міської ради.

Привітав педагогів із початком нового навчального року міський голова Олег Кіндер. У своєму виступі він зауважив, що за останні роки в Ковелі зроблено багато для модернізації шкіл, дитячих садків, закладів позашкілля. Особлива увага в місті приділяється створенню умов для занять спортом. З міського бюджету постійно на це виділяються значні фінансові ресурси.

Цьогоріч завдяки співпраці з народним депутатом Степаном Івахівим та його благодійним фондом «Патріоти Волині» вдалось отримати кошти і з державного бюджету – понад три мільйони гривень. Їх використано на тепломодернізацію міської гімназії та НВК №13.

Міська влада зацікавлена, аби дітей зустріли оновлені, затишні освітні заклади. Але не завжди все залежить від органів місцевого самоврядування.

У рамках проекту «Нова українська школа» у класах, де навчатимуться першокласники мають бути нові одномісні парти. Проте, кошти на їх придбання надійшли лише в кінці червня.

Два тендери, оголошених на закупівлю, не відбулися через відсутність учасників. Серед ймовірних причин могли бути стислі терміни виконання замовлення, не влаштувала цінова пропозиція. Згідно законодавства, у такому разі вступає в силу процедура переговорів. Тож на виготовлення меблів уклали договір з місцевим підприємством. До вересня, звісно, воно не встигне, адже замовлення досить велике. У Ковелі цьогоріч буде 39 перших класів.

Міський голова попросив керівників закладів роз’яснити це у своїх педагогічних та батьківських колективах і з розумінням до цього поставитись.

Також він подякував освітянам за успіхи, приємні новини. Міський голова сказав, що пишається тим, що один з наших закладів — НВК№11 потрапив у ТОП-200 усіх шкіл України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. А ще - ця школа та міська гімназія за підсумками ЗНО очолили рейтинг навчальних закладів Волині (до нього не увійшли навчальні заклади міста Луцька).

На завершення очільник міста побажав усім творчого неспокою, натхнення, енергії, успіхів у навчанні та вихованні юних ковельчан.

Про готовність закладів, про те, що змінилося в освітній галузі міста за останній рік доповів начальник управління освіти Віктор Бичковський. Він також зупинився на основних завданнях, які мають втілити в життя педагоги, розповів про успіхи, яких досягнуто.

Віктор Васильович наголосив: “2018 рік ознаменується стартом Нової української школи. Це не тільки новий освітній простір, перш за все – це новий вчитель, який здатний позбутися стереотипів, сприймати все нове та прогресивне”

Своїм досвідом та думками щодо необхідних нововведень поділились: директор КЗ «НВК №11-ліцей» Галина Сидорук, завідувач ДНЗ №11 Надія Шевчик, соціальний педагог СШ №3 імені Лесі Українки Оксана Коцюбчик, вчитель початкових класів ЗЗСО №1, лауреат міського конкурсу «Учитель року-2017» Наталія Хвещук.

За підсумками прийняте рішення, в якому зазначені основні напрямки розвитку освітньої галузі міста.


#Освіта #НоваУкраїнськаШкола #ОлегКіндер

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.