ЗОШ №10 та ДНЗ №1 м. Ковеля перед початком нового навчального року оглянули представники міської влади

Міський голова Олег Кіндер разом зі своїм заступником Ігорем Прокопівим та начальником управління освіти Віктором Бичковським побували у деяких освітніх закладах міста і перевірили, як вони зустрічатимуть юних ковельчан у новому навчальному році. Розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Зокрема, відвідали ЗОШ №10. Особливу увагу звернули на класи, куди прийдуть новачки. Директор закладу Світлана Шворак розповіла, що педагогічні та батьківські колективи впродовж літа чимало приділили часу саме облаштуванню освітнього простору.

Проведено ремонти, закуплено необхідний інвентар, зробили все за останніми вимогами. І попрацювали не лише у класних кімнатах. Коридори у цій частині школи теж виглядають по-новому. Світлана Іванівна каже, що коли продумували дизайн, то зважали, щоб малюнки були повчальними і приваблювали дітвору своїми яскравими фарбами.

Щодо парт, то поки використали ті, які були раніше. Правда, розставили їх так, щоб маленьким школярикам впродовж дня зручно було побувати за всіма робочими місцями.

Міський голова Олег Кіндер наголосив, що це тимчасові незручності. На щастя, в управління освіти є домовленості з підприємцем, який погодився у стислі терміни виготовити парти нового зразка. У жовтні розпочнуться їх поставки по ковельських школах.

Зміни цьогоріч чекають і на колектив школи мистецтв. Тут здійснено капітальний ремонт другого поверху та східцевих клітин. Кошти на це у сумі 650 тисяч гривень виділено з міського бюджету.

Директор закладу Андрій Мигуля показав, що їм вдалось зробити. Тут повністю оновили стелю, стіни, підлогу, замінили двері. Планують також обладнати методичний кабінет, де працюватимуть педагоги і хоровий клас. Ці роботи продовжать у вересні. Андрій Дмитрович запевнив, що вони не заважатимуть навчальному процесу.

Завітав міський голова і в ДНЗ №1. Там капітально відремонтували харчоблок. Завідувач Ольга Чепак говорить, що результатом задоволена, усе зроблено як і вимагали.

В оновленому приміщенні кухарі якраз готували обід для малечі, вони теж схвально відгукнулись про зроблене. Сказали, що працювати стало значно комфортніше.#Освіта #ОлегКіндер

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.