«Наш посол у США»: десятикласник Ковельської гімназії навчатиметься в Америці

Учень міської гімназії Олександр Серков став фіналістом програми FLEX у 2018 році, отримвши можливість безкоштовного навчання у США.

"Нещодавно учні 10-А класу зустрілися на залізничному вокзалі, щоб провести до США однокласника Сашу Серкова. Сашко, котрий став фіналістом програми FLEX нинішнього року, буде жити і навчатися у місті Париж, штат Іллінойс. Успіхів тобі, Сашко, чекаємо тебе у травні!"- пишуть на сайті Ковельської міської гімназії імені Олени Пчілки.

FLEX (Future Leaders Exchange Program) – безкоштовна програма обміну майбутніх лідерів, що проходить у трьох етапах, на кожному з яких перевіряються лексичні та граматичні знання з англійської мови. це програма для учнів загальноосвітніх шкіл, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.


#Освіта

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.