Майже 6 млн. грн. використано з міського бюджету на ремонти шкіл та садків Ковеля цього року

Перед початком нового навчального року міський голова Олег Кіндер, його заступник - Ігор Прокопів та начальник управління освіти Віктор Бичковський поспілкувалися з керівниками закладів освіти міста Ковеля.

Подякували за те, що освітяни разом з батьківськими колективами шкіл та садочків провели значну роботу для того, аби достойно зустріти учнів та вихованців в оновлених закладах. Олег Кіндер зазначив, що в останні роки і місцева влада надзвичайно багато приділяє уваги розвитку шкіл та садків.

Минулого року на поточні та капітальні ремонти з місцевого бюджету використано майже 6 мільйонів гривень, цьогоріч стільки ж.

Окрім значних фінансових ресурсів, виділених з міської казни, завдяки співпраці з народним депутатом Степаном Івахівим та його благодійним фондом «Патріоти Волині», вдалось отримати кошти і з державного бюджету – понад три мільйони гривень. Їх використано на заміну вікон у міській гімназії та НВК №13.

До слова, торік місто теж отримало субвенцію з Державного бюджету на термомодернізацію дошкільних навчальних закладів - понад 2 млн 269 тис.грн. Це дало змогу завершити заміну вікон на енергоощадні в ДНЗ №№ 1,4,5, 8 та 9.

Окрім цього, у ДНЗ № 5 оновлено ще й фасад. Згідно з сучасними, європейськими технологіями та вимогами його утеплили екологічно чистими матеріалами.

Олег Кіндер запевнив, що і надалі роботи у цьому напрямку продовжаться. І міська влада готова до конструктивноїх співпраці з освітянами.

“А у новому навчальному році усім нових успіхів, терпіння, удачі та оптимізму”, - побажав міський голова.


#Освіта #ОлегКіндер

«Наш посол у США»: десятикласник Ковельської гімназії навчатиметься в Америці

«Наш посол у США»: десятикласник Ковельської гімназії навчатиметься в Америці
Сашко Серков став фіналістом програми FLEX, завдяки якій отримав можливість безкоштовного навчання у США (м. Париж, штат Іллінойс).

ЗОШ №10 та ДНЗ №1 м. Ковеля перед початком нового навчального року оглянули представники міської влади

ЗОШ №10 та ДНЗ №1 м. Ковеля перед початком нового навчального року оглянули представники міської влади
Педагогічні та батьківські колективи впродовж літа чимало часу приділили облаштуванню освітнього простору для школярів та дошкільнят.

Ковельський палац учнівської молоді імені І.Франка оголошує набір дітей у гуртки

Ковельський палац учнівської молоді імені І.Франка оголошує набір дітей у гуртки
Танці, спів, драматургія, фітнес, малювання, в'язання, моделювання одягу, бісероплетіння, вишивка - ваші діти обов'язково оберуть щось до душі.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: