Майже 6 млн. грн. використано з міського бюджету на ремонти шкіл та садків Ковеля цього року

Перед початком нового навчального року міський голова Олег Кіндер, його заступник - Ігор Прокопів та начальник управління освіти Віктор Бичковський поспілкувалися з керівниками закладів освіти міста Ковеля.

Подякували за те, що освітяни разом з батьківськими колективами шкіл та садочків провели значну роботу для того, аби достойно зустріти учнів та вихованців в оновлених закладах. Олег Кіндер зазначив, що в останні роки і місцева влада надзвичайно багато приділяє уваги розвитку шкіл та садків.

Минулого року на поточні та капітальні ремонти з місцевого бюджету використано майже 6 мільйонів гривень, цьогоріч стільки ж.

Окрім значних фінансових ресурсів, виділених з міської казни, завдяки співпраці з народним депутатом Степаном Івахівим та його благодійним фондом «Патріоти Волині», вдалось отримати кошти і з державного бюджету – понад три мільйони гривень. Їх використано на заміну вікон у міській гімназії та НВК №13.

До слова, торік місто теж отримало субвенцію з Державного бюджету на термомодернізацію дошкільних навчальних закладів - понад 2 млн 269 тис.грн. Це дало змогу завершити заміну вікон на енергоощадні в ДНЗ №№ 1,4,5, 8 та 9.

Окрім цього, у ДНЗ № 5 оновлено ще й фасад. Згідно з сучасними, європейськими технологіями та вимогами його утеплили екологічно чистими матеріалами.

Олег Кіндер запевнив, що і надалі роботи у цьому напрямку продовжаться. І міська влада готова до конструктивноїх співпраці з освітянами.

“А у новому навчальному році усім нових успіхів, терпіння, удачі та оптимізму”, - побажав міський голова.


#Освіта #ОлегКіндер

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.