Кращі підприємці Ковельщини отримали відзнаки від служби зайнятості

Із кожним роком зростає роль, а відповідно й авторитет, підприємців в економічному та суспільному житті громади. Вони є основною рушійною силою розвитку ринку праці, найважливішими партнерами служби зайнятості у забезпеченні безробітних роботою. Малий бізнес насичує ринок товарами та послугами, слугує джерелом суттєвого наповнення місцевого бюджету для вирішення низки питань у життєдіяльності лікарень, садочків, освітніх закладів та інших об’єктів соціально-культурного призначення.

Підприємці мають значний вплив на рішення, які приймають органи місцевого самоврядування, завжди охоче долучаються до проведення різних масштабних заходів.
Працю цих активних людей в Україні вшановують у першу неділю вересня. Традиційно з цієї нагоди відбуваються урочистості. Повідомляє Ковельський центр розвитку підприємництва.

У Ковельській райдержадміністрації відбулась офіційна та водночас передсвяткова зустріч з підприємцями Ковельсьщини. Слова привітань звучали від голови Ковельської райдержадміністрації Віктора Козака, голови районної ради Андрія Броїла та директора Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігоря Приймака.

За доброю традицію, за вагомий особистий внесок у реалізацію програм соціально – економічного розвитку Ковельщини учасників зібрання було народжено відзнаками Ковельської райдержадміністрації, Ковельської районної ради.

Найбільш успішним бізнесменам, зокрема Людмилі Смушок, Олександру Примачику, Орисі Зиковій вручив подяки від служби зайнятості директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак.


#ЦентрЗайнятості #Підприємці

У Ковелі визначили переможців конкурсу «Кращий бізнес-проект»

У Ковелі визначили переможців конкурсу «Кращий бізнес-проект»
Свої ідеї презентували суб’єкти малого та середнього підприємництва, які працюють на території міста чи тільки планують займатися підприємницькою діяльністю.

У Ковелі оголосили конкурс на «Кращий бізнес-проект»

У Ковелі оголосили конкурс на «Кращий бізнес-проект»
До участі запрошують суб’єктів малого та середнього підприємництва, які працюють на території міста. Переможці отримають грошову винагороду. Кошти передбачені у міському бюджеті.

Безробітні ковельчани стали підприємцями

Безробітні ковельчани стали підприємцями
Семеро безробітних презентували та успішно захистили свої бізнес-проекти. Повідомляють у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: