У Ковелі діти непростої долі отримали подарунки з нагоди початку нового навчального року

Учора у всіх навчальних закладах міста пролунав перший дзвоник. Аби додати святу ще більшої урочистості та підтримати діток з непростою долею, у Ковелі відбулася благодійна акція. 55 школярів отримали у подарунок набори канцелярського приладдя, придбані за кошти міського бюджету.

Привітала хлопчиків і дівчаток секретар міської ради Віра Федосюк. Вона побажала юним ковельчанам вдалого навчального року, натхнення, терпіння, хороших здобутків, яскравих вражень від кожного шкільного дня.

Щирі зичення та настанови звучали й від начальника служби у справах дітей Жанни Вельми та старшого інспектора з ювенальної превенції Ковельського відділу поліції Юрія Кузьмука.

Приємним доповненням для усіх стала концертна програма, яку підготували вихованці студії естрадного співу «Зорепад» разом зі своїм керівником Русланою Шацькою.


#Освіта

Сьогодні у ковельських школах пролунав перший дзвоник ФОТО

Сьогодні у ковельських школах пролунав перший дзвоник ФОТО
Після літніх канікул у навчальних закладах міста знову завирувало шкільне життя: зустрілися друзі, однокласники, батьки та педагоги.

У Ковелі цьогоріч освіту здобуватимуть понад дев’ять з половиною тисяч учнів

У Ковелі цьогоріч освіту здобуватимуть понад  дев’ять з половиною тисяч учнів
У навчальних закладах Ковеля запрацює 39 класів для першачків, що на три класи більше, ніж торік. У них навчатиметься 1131 школярик.

Свято Першого дзвоника у Ковелі відбудеться 3 вересня о 9 годині

Свято Першого дзвоника у Ковелі відбудеться 3 вересня о 9 годині
Школярів, батьків та педагогів запрошують на урочистості з нагоди початку нового навчального року.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: