У Ковелі відкрили інклюзивно-ресурсний центр

У Ковелі в другому корпусі ЗОШ №8 відкрили інклюзивно-ресурсний центр. На його оснащення з державного бюджету виділили понад 180 тисяч гривень. Повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

На базі закладу надаватимуть корекційно-розвиткові та психолого-педагогічні послуги дітям з особливими освітніми потребами від двох до вісімнадцяти років.

Як повідомила директор центру Галина Пекарчук, сьогодні тут уже готові допомагати, тим хто має дефекти мови, тому що у них працює два висококваліфікованих спеціалісти - логопеди.

Найкраще з цією проблемою можна справитись у дошкільному віці, тому батькам радять не зволікати. Вони можуть у будь-який день привести свою малечу на консультацію або ж на корекційні заняття.

У подальшому до роботи у закладі планують залучити вчителя-дефектолога, практичного психолога та реабілітолога.

У Ковелі проживає понад 230 дітей з обмеженими фізичними. Вони відвідують садки, школи, займаються вдома.

Серед основних завдань фахівців центру - розробка рекомендацій щодо програми навчання для кожної такої дитини індивідуально.

Новостворений КІРС співпрацюватиме з іншими установами та громадськими організаціями, які діють в нашому місті та опікуються дітьми з особливими потребами.


#Освіта #Дозвілля

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.