"Інвестиції, які робить Ковель у спортивну інфраструктуру міста, виправдовують себе на всі 100%", - ФЦ «Ковель-Волинь»

В останні вихідні літа на території ковельського міського центру «Спорт для всіх» пройшов Міжнародний турнір серед юнаків 2006–2007 р.н., в якому взяли участь 8 команд з України та Польщі. Розповідають на сторінці ФЦ «Ковель-Волинь» у Фейсбук.

Протягом трьох днів в потужній боротьбі серед команд-учасників визначали переможців.

Перше місце здобули вихованці ДЮФК «Волинь». Друге - посіла також команда ДЮФК «Волинь», адже в турнірі гості з Луцька були представлені двома командами. Третє місце за вихованцями ФЦ «Ковель-Волинь» 2007 р.н.

Змагання вкотре довели, що інвестиції, які зробило і продовжує робити місто Ковель в спортивну інфраструктуру, виправдовують себе на всі 100%. Вкотре до нашого міста приїхало чимало гостей із різних куточків країни. Особливо приємно було бачити велику кількість батьків гравців польських команд.

Міжнародні змагання та інші футбольні заходи, проведені в Ковелі, дадуть змогу популяризувати наше місто, і головне, – це чудова можливість діткам з Ковеля у себе вдома брати участь у турнірах, які не поступаються європейським.

Ми пишаємося, що саме в нашому місті можуть відбуватися аналогічні заходи.


#ФЦКовельВолинь #Футбол

Офіційна заява ковельських фанатів щодо подій під час та після матчу за Суперкубок Волині

Офіційна заява ковельських фанатів щодо подій під час та після матчу за Суперкубок Волині
24 серпня між вболівальниками двох команд сталися сутички. Федерація футболу Волині вирішила оштрафувати ФЦ «Ковель-Волинь» на 25 тис. грн. Ковельчани стверджують, що їх спровокували.

ФЦ «Ковель-Волинь» запрошує дітей у секцію футболу

ФЦ «Ковель-Волинь» запрошує дітей у секцію футболу
Тренування відбуваються за європейською методикою. Футбольні команди беруть участь у турнірах в різних містах України та за кордоном.

ФЦ «Ковель-Волинь» втратив Суперкубок. Фанати команди влаштували після матчу бійку

ФЦ «Ковель-Волинь» втратив Суперкубок. Фанати команди влаштували після матчу бійку
Футбольний Центр «Ковель-Волинь» зробив заяву з приводу поведінки вболівальників, засудивши хуліганські дії, вчинені кількома особами.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: