У Ковелі одночасно ремонтують дороги у кількох мікрорайонах міста

Сьогодні у Ковелі активно ремонтуються дороги. У розпалі роботи на вулиці Олени Пчілки. Тут уже встановлено електроопори. Торік було прокладено інженерні мережі. Підрядники приступили до облаштування проїжджої частини. До слова, вперше за багато років на цій вулиці її викладуть зі спеціальної бруківки. Розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Працює бригада на 40 років Перемоги (відрізок дороги біля ДНЗ №8). Там покращенням дорожнього полотна та будівництвом тротуару займається колектив ПрАТ “ШБУ-63”.

Розпочали капітальний ремонт вулиці Тимошенка. Його здійснюють на умовах співфінансування, адже тут проходить дорога міжнародного значення. Загальна вартість - 12 мільйонів 866 тисяч гривень. З них — 5 мільйонів 966 тисяч — міський бюджет, решта — обласний.

Зараз на Тимошенка влаштовують водовідведення, після чого будуть прокладати асфальт.

У нинішньому році з міської казни на поточний ремонт було виділено 9 мільйонів гривень. Завдяки тому, що місцевий бюджет перевиконано, на минулій сесії на ці потреби додали ще понад мільйон.

Тож приємні зміни чекають на мешканців вулиці Данила Галицького. У цій частині міста — приватна забудова. Багато помешкань зводилось останніми роками і поки тут була лише грунтова дорога. Непросто було добиратись сюди особливо ранньою весною, восени теж дошкуляло бездоріжжя. Тепер для тих, хто живе на Данила Галицького ця проблема залишиться в минулому. Тут тепер здійснюють виправлення профілю грейдером з підсипкою гравійно-щебеневою сумішшю.

З часом на цій вулиці можна буде покращувати дорожнє покриття, основу для цього зроблено. У ці дні також ведеться грейдерування шляхів у мікрорайоні “Ковель-2”.#РемонтДороги #Благоустрій

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.