Ковельські спортсмени - на п’єдесталах України та світу

8 вересня - День фізичної культури і спорту. Варто сказати, що ковельські спортсмени відзначають своє професійне свято з вагомими здобутками. У нинішньому році вони продемонстрували свій високий професійний рівень на міжнародних та всеукраїнських змаганнях.

Надзвичайно порадували веслувальники. Олександр Яцюк та Павло Семенюк стали чемпіонами Європи та срібними призерами чемпіонату світу серед юніорів (тренери: Володимир Троцюк, Олексій Гичка, Федір Семенюк та Василь Прохорук).

Яків Дудка, Дмитро Назарук, Олександр Савлук та Сергій Семенюк - чемпіони світу та срібні призери чемпіонату Європи з веслування на човнах «Дракон» (тренер Дмитро Назарук).

Ольга Падошик здобула золоту медаль чемпіонату Європи у змаганнях з вільної боротьби (тренери: Олег Стус та Ігор Падошик).

Вдало виступили у цьому році спортсмени з обмеженими фізичними можливостями. Ксенія Токар і Денис Остапук - чемпіони Європи серед юніорів, а Ксенія завоювала ще й срібну медаль у змаганнях серед дорослих (тренер Валерій Дружинович).

Вихованки Віктора Рогатіна вибороли нагороди чемпіонату України: Тетяна Коб "золото", Анна Жуковська - "бронзу".

Кікбоксери Юрій Зубчук та Роман Кухта стали чемпіонами України з кікбосингу. Крім того, Юрій здобув бронзову медаль, а Роман став володарем Кубка світу (тренер Віталій Тимофєєв).

Вдало виступили юні волейболісти, які посіли ІІ місце на чемпіонаті області (тренер Володимир Полятичко). Юрій Прокопчук - чемпіон України у складі збірної Волині (тренер Юрій Коцюба).

Щороку яскраву гру демонструють юні футболісти ФЦ «Ковель-Волинь», які вкотре стали чемпіонами Волині з футболу серед юнаків та бронзовими призерами чемпіонату області серед дорослих, володарями Кубка області (тренери: Віктор Романчук, Юрій Романчук, Роман Лис, Микола Лис та Роман Жерш).

Не поступаються і дівчата, які здобули ІІ місце на чемпіонаті області з футболу. П’ятеро юних ковельчанок стали чемпіонками України у складі збірної західного регіону (тренер Сергій Логінов).

Розвивається в місті й легка атлетика. Ковельчани - срібні призери чемпіонату області в командному заліку. Роман Бурда - чемпіон України у потрійному стрибку. Юрій Шпак, Владислав Віндюк, Павло Найдюк та Ілля Клімчук - призери чемпіонату України (тренери: Петро Карпук, Олена Клімашевська, Алла Повх).

Відділ молоді, фізичної культури та спорту бажає спортсменам та їх тренерам нових успіхів та перемог у майбутньому!


Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради


#Спорт

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.