У Ковелі відсвяткували піввіковий ювілей багатоповерхівки

Минулої суботи, біля будинку на вулиці Смирнова, 2 відбулося яскраве свято. 50 років тому цю будівлю здали в експлуатацію. Сюди заїхали новосели. Серед них - і організатор заходу Валентина Фаловська.

Вона розповіла, що це - перший кооперативний будинок у Ковелі. Тепер у ньому проживає уже чотири покоління: ті, хто отримав ключі півстоліття тому, їх діти, онуки та правнуки. З’явилося й багато нових мешканців.

«Наші сусіди – це люди різного віку, професій та віросповідань. Проте, їх об’єднує - любов до рідного будинку, нашого міста. До слова, наш кооператив має досить символічну назву - «Дружба». Це теж нас спонукає до взаєморозуміння, підтримки, добросусідства”, - сказала у своєму вітальному слові Валентина Володимирівна. Вона побажала усім присутнім миру, міцного здоров’я, щастя, доброї долі, здійснення найпотаємніших мрій.

І яке ж свято без нагород! «Золоті» медалі отримали мешканці, які проживають у багатоповерхівці уже впродовж 50-ти років, а також ті, які дбають про її благоустрій.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих сусідів, які відійшли у вічність.

Прийшли привітати ювілярів зі святом учасники самодіяльного колективу «Родинонька», які порадували веселими українськими піснями.

Традиційно, продовжилось дійство за святковим столом, де панувала атмосфера щирості, добра та позитиву. Складалося враження, що це – велика, дружня родина.

То ж бажаємо мешканцям будинку зберігати і примножувати, від покоління до покоління, таку чудову традицію, і ще не раз збиратися з приємної нагоди.Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради


#Дозвілля

Читайте також

У Ковелі відкрили інклюзивно-ресурсний центр

У Ковелі відкрили інклюзивно-ресурсний центр
Тут надаватимуть психолого-педагогічну підтримку дітям з особливими освітніми потребами. На його оснащення з державного бюджету виділили понад 180 тисяч гривень.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.