Активісти ковельської ГО «Велика ідея» презентували проект «100 ідей для дітей» на обласному рівні

Вперше на обласному рівні відбувся дитячий соціальний проект громадської організації «Велика ідея» «100 ідей для дітей».

Після успішного проведення 1 червня 2018 року у м.Ковелі «ярмарку ремесел» в рамках проекту "100 ідей для дітей", куди завітали понад 2000 діток, ТРЦ "ПортСіту" запросив ковельських активістів ГО "Велика ідея" до співорганізації такого ж проекту у місті Луцьку.

Мета проекту незмінна і виключно соціальна: допомогти дітям і молоді у професійному самовизначенні, сформувати усвідомлений підхід до вибору спеціальності, змінити стереотипне уявлення щодо різних професій (ремесел).

Спільно ТРЦ "ПортСіту" та ГО "Велика ідея" організували для волинян справжній соціальний фестиваль із 150 професій, до представлення яких було задіяно понад 1000 професіоналів.

Дійство почалося із звучання гімну України і хвилини мовчання. А з 12:00 до 17:00 усі бажаючі діти спробували себе у ролі різних професіоналів, за що пізніше отримали подарунки у безпрограшній лотереї Kids'Shop. Троє щасливчиків стали власниками суперпризів - гіробордів від партнера проекту магазину "Фокстрот".

Загалом до участі у фестивалі професій в рамках проекту "100 ідей для дітей" долучилося понад 3000 маленьких волинян, а якщо взяти до уваги усіх дорослих гостей фестивалю і тих, хто прийшов "зазирнути одним оком" - це близько 35000 осіб.

Кожен учасник фестивалю професій "100 ідей для дітей" отримав спеціальну Карту JOB CITY, куди вклеював фішки-наліпки, отримані за виконані завдання на профорієнтаційних станціях, яких треба було пройти щонайменше 80.

Різноманіття профорієнтаційних станцій заполонило територію парковки біля ТРЦ "Порт Сіті": водій паливовоза, пожежники, маляр-штукатур ("gisputs" з м. Ковель), поліцейські і нацгвардійці, кінологи і сапери, стрільці і акробати та багато інших.

А у самому ТРЦ "ПортСіту" під час роботи проекту управління усіма службами взяли на себе діти! Вони нараховували заробітні плати умовним працівникам ТРЦ разом з бухгалтерами, приймали на роботу батьків у відділі кадрів, слідкували за порядком у кімнаті охорони, знайомились з роботою системи пожежогасіння і водопостачання, перевіряли роботу вентиляційних кімнат, проводили наради у кабінеті директора ТРЦ.

На підземному паркінгу кожен охочий спробував себе працівником Департаменту клінінгу ТРЦ, де керував сміттєзбиральною і підлогомийною машинами, навчався оцінювати рівень виконаних завдань за допомогою спеціальної анкети.

Знайомилась дітвора і з роботою професії стоматолога, де станцію організували стоматологи і ортодонти кабінету My Brace з м. Ковеля, котрі для повної реалістичності привезли навіть професійне крісло стоматолога.

Волонтери ковельської ГО "Зігрій душу" показали дітям майстер-клас з малювання та розповіли, що існує така професія як "арттерапевт". Аматорський театр "10 ряд 10 місце" (м. Ковель) показав дітям, що таке професії актора та режисера. Діти познайомилися і з професією адміністратора кінокомплексу Premier Citу, інструктора з катання на роликах GenerationCity, спортивного лікаря, іструктора з боулінгу StrikeCity тощо.

А у ресторації "Брама у світ смаків" дітвора опановувала ресторанну справу - були і барменами, і посудомийниками, і кухарями, і офіціантами. А найцікавіше - батьки мали можливість замовити страву із дитячого меню, які приготували їх діти власноруч.

Гіпермаркет ТАМ-ТАМ, фітнес-зал "ІнтерАтлетика" та АЗС WOG теж відкрили свої двері для маленьких професіоналів. Креативні завдання для знайомства з такими професіями, як кондитер, продавець торговельного залу, пекар, оператор АЗС, фітнес-тренер прийшлися малечі до душі!

Успіх і важливість заходу "Фестиваль професій" в рамках соціального, профорієнтаційного проекту "100 ідей для дітей" відображено на обличчях його маленьких учасників!

Завдяки успішному проведенню фестивалю професій на обласному рівні, представники ГО "Велика Ідея" вкотре переконались, що дружня команда та злагоджена робота заради єдиної мети ще більше додають сил і бажання рухатися вперед.

ГО "Велика Ідея" дякує ТРЦ "ПортСіту" за чудовий досвід та можливість спільною працею подарувати дітям радість.


Джерело - сторінка ГО "Велика Ідея" у Фейсбук.


#Дозвілля #ВеликаІдея #ЗігрійДушу

Читайте також

Книги Олега Сенцова, Кузьми Скрябіна та інших відомих авторів поповнили фонди Ковельської центральної районної бібліотеки

Книги Олега Сенцова, Кузьми Скрябіна та інших відомих авторів поповнили фонди Ковельської центральної районної бібліотеки
Історія та сучасність, правда та вигадки, людські долі, роздуми, подорожі. У розмаїтті жанрів, стилів, тематики нових україномовних видань кожен знайде, що почитати.

З нагоди Дня Незалежності чимало заходів відбулося у міському парку Ковеля ФОТО

З нагоди Дня Незалежності чимало заходів відбулося у міському парку Ковеля ФОТО
На парковій сцені - концертна програма та нагородження представників різних сфер життєдіяльності. У парку - розваги для дітей, розмаїття виробів народних майстрів, фотовиставка та фотозони.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.