«Ювентус» - переможець турніру з міні-футболу серед любительських команд міста Ковеля

З нагоди Дня фізичної культури та спорту на майданчику НВК № 13 відбулись змагання з міні - футболу серед любительських команд міста. У них брало участь 4 команди: «Ковельська зірочка», «Ювентус», «Рубін» та «ВПМУ» («Вільна профспілка машиністів України»).

Турнір проходив за коловою системою. У першій грі «Ювентус» переграв «Рубін» з рахунком 6 : 0. У другій - команда «ВПМУ» перемогла «Ковельську зірочку» - 6 : 1.

У третій - «ВПМУ» та «Ювентус» зіграли внічию - 2 : 2. Четвертий поєдинок турніру між командами «Ковельська зірочка» та «Рубін» закінчився з рахунком 5 : 2 на користь другої команди.

У передостанньому матчі - «Ювентус» з рахунком 15 : 3 переміг «Ковельську зірочку», а у заключній грі любительських команд «Рубін» поступився «ВПМУ» - 2 : 5. За підсумками змагань І місце здобула команда «Ювентус», друге – «ВПМУ», а третє – «Рубін».

Оргкомітет з проведення змагань визначив кращих гравців турніру за номінаціями: «Кращий воротар» - Ілля Сендзюк («Рубін»), «Кращий бомбардир» - Дмитро Славік («Ювентус») та «Кращий гравець» - Володимир Брич («ВПМУ»).

На урочистому закритті змагань переможці отримали кубок, а гравці трьох команд-призерів – медалі.


Ігор Семенюк, начальник відділу молоді.
фізичної культури та спорту#Футбол

Читайте також

"Інвестиції, які робить Ковель у спортивну інфраструктуру міста, виправдовують себе на всі 100%", - ФЦ «Ковель-Волинь»

"Інвестиції, які робить Ковель у спортивну інфраструктуру міста, виправдовують себе на всі 100%", - ФЦ «Ковель-Волинь»
На території ковельського міського центру «Спорт для всіх» відбувся Міжнародний турнір серед юнаків 2006–2007 р.н., в якому взяли участь 8 команд з України та Польщі.

Офіційна заява ковельських фанатів щодо подій під час та після матчу за Суперкубок Волині

Офіційна заява ковельських фанатів щодо подій під час та після матчу за Суперкубок Волині
24 серпня між вболівальниками двох команд сталися сутички. Федерація футболу Волині вирішила оштрафувати ФЦ «Ковель-Волинь» на 25 тис. грн. Ковельчани стверджують, що їх спровокували.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.