До початку нового навчального року зробили ремонт у Ковельській художній школі

Цьогоріч, плануючи ремонтні роботи у навчальних закладах міста, особливу увагу приділили закладам естетичного виховання. Зокрема, влітку будівельна бригада активно працювала у художній школі імені Андроника Лазарчука.

У приміщенні тут періодично проводились косметичні ремонти. Впродовж останніх років оновлено кілька класів, замінено вікна та двері.

Тепер капітально відремонтували коридор, творчу майстерню та кабінет директора, на що з місцевої казни спрямували майже 200 тисяч гривень.

Директор художньої школи Олена Цьомик тішиться, що педагоги та діти матимуть змогу працювати у гарних, комфортних умовах. Адже атмосфера, у якій творять юні художники, неабияк впливає на їх розвиток, надихає, сприяє вихованню гарного естетичного смаку.

«Ми з колегами уже давно мріяли про такий ремонт у нашому закладі. До роботи долучилися вчителі і техперсонал. Ентузіазму не бракувало. Адже, тут проводимо більшу частину свого часу. Тепер тут замінено двері, підлогу, стелю. У коридорі ми вирішили зробити панелі з матеріалу, який добре очищається від бруду».

На цьому плани Олени Степанівни не вичерпуються. Вона каже, що в найближчому майбутньому хотілося б придбати нові меблі, аби приміщення набули більш сучасного вигляду.

Варто зазначити, що у закладі навчається понад 250 талановитих хлопчиків і дівчаток. Вони є постійними учасниками міських та обласних виставок, переможцями конкурсів різного рівня. Сподіваємося, що покращені умови у художній школі додадуть дітям та педагогам ще більше натхнення для творчості.
#МіськийБюджет

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.