До початку нового навчального року зробили ремонт у Ковельській художній школі

Цьогоріч, плануючи ремонтні роботи у навчальних закладах міста, особливу увагу приділили закладам естетичного виховання. Зокрема, влітку будівельна бригада активно працювала у художній школі імені Андроника Лазарчука.

У приміщенні тут періодично проводились косметичні ремонти. Впродовж останніх років оновлено кілька класів, замінено вікна та двері.

Тепер капітально відремонтували коридор, творчу майстерню та кабінет директора, на що з місцевої казни спрямували майже 200 тисяч гривень.

Директор художньої школи Олена Цьомик тішиться, що педагоги та діти матимуть змогу працювати у гарних, комфортних умовах. Адже атмосфера, у якій творять юні художники, неабияк впливає на їх розвиток, надихає, сприяє вихованню гарного естетичного смаку.

«Ми з колегами уже давно мріяли про такий ремонт у нашому закладі. До роботи долучилися вчителі і техперсонал. Ентузіазму не бракувало. Адже, тут проводимо більшу частину свого часу. Тепер тут замінено двері, підлогу, стелю. У коридорі ми вирішили зробити панелі з матеріалу, який добре очищається від бруду».

На цьому плани Олени Степанівни не вичерпуються. Вона каже, що в найближчому майбутньому хотілося б придбати нові меблі, аби приміщення набули більш сучасного вигляду.

Варто зазначити, що у закладі навчається понад 250 талановитих хлопчиків і дівчаток. Вони є постійними учасниками міських та обласних виставок, переможцями конкурсів різного рівня. Сподіваємося, що покращені умови у художній школі додадуть дітям та педагогам ще більше натхнення для творчості.
#МіськийБюджет

У Ковелі визначили переможців конкурсу «Кращий бізнес-проект»

У Ковелі визначили переможців конкурсу «Кращий бізнес-проект»
Свої ідеї презентували суб’єкти малого та середнього підприємництва, які працюють на території міста чи тільки планують займатися підприємницькою діяльністю.

У Ковелі дбають про благоустрій прилеглих територій закладів соціальної сфери

У Ковелі дбають про благоустрій прилеглих територій закладів соціальної сфери
За кошти міського бюджету облаштовано подвір'я стаціонарного відділення, де проживають одинокі літні громадяни, та Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Орендарі комунального майна у Ковелі сплатили до міського бюджету понад мільйон гривень

Орендарі комунального майна у Ковелі сплатили до міського бюджету понад мільйон гривень
До кінця року планують отримати ще понад півмільйона гривень орендної плати. Від продажу майна комунальної власності до бюджету надійшло 160,5 тис. грн.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: