Команда ковельських педагогів посіла друге місце на обласних туристських змаганнях

Понад 200 освітян - 27 команд з різних закладів освіти Волині, а також команда педагогів з Попаснянського району Луганської області, взяли участь в обласних туристських змаганнях серед працівників освіти.

Їх організували обласний Центр туризму, спорту та екскурсій за сприяння управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, обласної організації профспілки працівників освіти і науки та відділу освіти Старовижівської райдержадмінстрації. Про це повідомляють на сайті обласного центру туризму та екскурсій.

Це традиційні змагання, які щороку відбуваються на теренах нашої області. І цього року місцем дислокації освітян-туристів став мальовничий куточок Волині – озеро Глухівське Старовижівського району.

Привітали учасників змагань начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна, голова Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Василь Грановський, голова Старовижівської райдержадміністрації Анатолій Бринчук, голова Старовижівської районної ради Юрій Кудацький, начальник відділу освіти, молоді та спорту Старовижівської райдержадміністрації Валентина Яриніч та директор Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін.

Впродовж трьох днів - з 14 по 16 вересня 2018 року, вирувало свято туризму, спорту та здорового способу життя. Учасники змагались у трьох групах: серед працівників управлінь та відділів освіти, серед педагогів обласних, вищих та професійно-технічних закладів освіти та збірні команди вчителів міст, районів та об’єднаних територіальних громад.

Команди змагались у туристських навичках та майстерності на дистанціях з пішохідного, водного, велосипедного туризму, демонстрували вміння орієнтуватись на місцевості, надавати першу медичну допомогу, облаштовувати свій побут та готувати їжу в природних умовах.

За результатами всіх видів змагань перемогу серед управлінців здобула команда відділу освіти Ратнівської райдержадміністрації, друге місце посіла команда управління освіти Ковельської міської ради і третіми фінішувати представники управління освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської міської ради.

У своїй групі лідерами стала команда Луцького педагогічного коледжу, а освітянам Старовижівського професійного ліцею вдалось випередити своїх колег з Шацького лісового коледжу імені В.Сулька.

Серед команд з числа педагогічних працівників закладів освіти області І місце здобула команда міста Луцька, які стали кращими на дистанціях зі спортивного орієнтування та комбінованій естафеті з велосипедного та водного туризму. ІІ місце посіли освітяни Старовижівського району, в активі яких перемога на туристській «Смузі перешкод». А замкнули трійку лідерів педагоги Камінь-Каширського району.

Такі змагання, які щорічно проводяться напередодні Всесвітнього дня туризму, пропагують здоровий спосіб життя, сприяють зміцненню дpужніх зв’язків між освітянами області та країни, обміну досвідом, що дає позитивний результат у роботі. Разом з тим це хороша практична школа підвищення кваліфікації педагогів, яка дозволяє набути важливих вмінь і навичок та передати їх своїм вихованцям.


#Освіта #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі діти пільгових категорій і надалі харчуватимуться у навчальних закладах безкоштовно

У Ковелі діти пільгових категорій і надалі харчуватимуться у навчальних закладах безкоштовно
Таке рішення прийнято виконкомом учора, 13 вересня. За кошти міського бюджету уже багато років організовується повноцінне харчування дітей, які потребують соціальної допомоги.