У Ковелі діти пільгових категорій і надалі харчуватимуться у навчальних закладах безкоштовно

За кошти міського бюджету у школах Ковеля організовується повноцінне харчування дітей, які потребують соціальної допомоги. Така практика в місті діє вже багато років і є досить успішною. Тому й нинішній навчальний рік не став винятком.

Відповідно до рішення виконкому безкоштовним харчуванням (8 гривень в день на одну дитину) у школах Ковеля будуть забезпечені діти, батьки яких загинули в зоні АТО;

- діти, батьки яких є учасниками антитерористичної операції при наявності довідки військової частини або при наявності посвідчення учасника бойових дій;

- діти-сироти;

- діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов'язків;

- діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти з малозабезпечених сімей;

- діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах;

- діти, батьки яких постраждали під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, а також смерть яких пов’язана з участю у зазначених акціях (при наявності підтверджуючих документів).

Крім того, в Ковелі забезпечені безкоштовним харчуванням (за рахунок міського бюджету) усі школярі 1–4 класів у сумі 6 гривень в день на одну дитину, решта — 2 гривні доплачуватимуть батьки.

На 50% звільнили від оплати за харчування дітей, переселених на тимчасове проживання в місто Ковель з Автономної Республіки Крим, Луганської та Донецької областей.

Питання удосконалення системи харчування школярів на постійному контролі влади, адже йдеться про здоров’я дітей, - кажуть в управлінні освіти.


#Освіта #МіськийБюджет

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.