Ковельчани - серед переможців міжнародної виставки-конкурсу моделей, що проходила у Львові

У Львівському палаці мистецтв відбулась шоста виставка-конкурс масштабних моделей «Lviv Scale Models fest 2018». Про захід, який проводять з метою популяризації технічної творчості серед дітей, молоді та дорослих, розповів ковельчанин - Володимир Левкович, учасник виставки-конкурсу.

Цього разу було представлено понад 500 робіт авторів з України, Білорусі, Литви та Польщі. Конкурсанти змагалися у таких категоріях: авіаційна техніка, бойові та транспортні машини, артилерія, техніка АТО, моделі кораблів, фігури та бюсти, архітектурні споруди та інші. Загалом їх було 95.

Свої витвори презентували й ковельчани. Досвідчені моделісти, наші земляки Андрій Кікавський, Володимир Левкович, Михайло Русинюк гідно представили рідне місто.

За роботи з авіації Михайло Русинюк отримав два перших місця і був нагороджений відзнакою відомого галицького моделіста Михайла Городничого.

Володимир Левкович має у своєму активі “золото” та “срібло” за моделі автомобіля і танка. Призери отримали дипломи, відзнаки та цінні подарунки.

Довідково:
Виставки-конкурси «Lviv Scale Models Fest» — некомерційні заходи, організовані Галицьким авіаційним історико-технічним товариством (ГАІТЕТ), та Секцією науки і техніки ЛОО Українського товариства охорони пам`яток історії та культури за підтримки Львівської міської ради.


Галерею світлин, представлених на конкурсі моделей, можна переглянути на сайті Lviv Scale Models Fest за посиланням: http://www.modelfest.lviv.ua/gallery-2018/

#Освіта #Спорт #Дозвілля #Виставка

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Команда ковельських педагогів посіла друге місце на обласних туристських змаганнях

Команда ковельських педагогів посіла друге місце на обласних туристських змаганнях
Понад 200 освітян змагалися у вправності з пішохідного, водного, велосипедного туризму, орієнтуванні, наданні медичної допомоги, облаштовунні побуту та приготуванні їжі в природних умовах.