У Ковелі визначили перемжців конкурсу “Успішний педагог”

Напередодні Дня вчителя вдруге у Ковелі проходить конкурс “Успішний педагог”. Нагорода вручається за внесок у професію, а призовий фонд у цьому році становить 112 тисяч гривень. Вчителям загальної середньої освіти передбачено шість премій, представникам дошкільної та позашкільної - по одній премії відповідно. Про те, як відбувався конкурс, розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Кандидатури визначали адміністрації закладів, методичні об’єднання педагогів, батьківська громадськість. Також було право на самовисування. Усі бажаючі представляли свої досягнення у вигляді мультимедійної презентації на розгляд педагогічної ради, яка шляхом таємного голосування визначала, хто стане претендентом від школи на премію міської ради «Успішний педагог».

А далі працювала експертна комісія, яку очолює заступник міського голови Ігор Прокопів. До її складу входять депутати Ковельської міської ради, ветерани педагогічної праці, представники управління освіти.

Основою роботи комісії є Положення, де зазначені критерії оцінювання професійних компетентностей претендентів, яких цьогоріч було 17. З них - 13 представників загальної середньої освіти та по 2 - дошкільної та позашкільної.

Всі вони презентували свої досягнення на засіданні комісії, яка серед усіх учасників мала обрати вісім володарів почесного звання.

Це було непросто, адже всі, хто прийшов на творчі змагання, відомі в місті педагоги, які користуються визнанням та авторитетом в освітянській спільноті та серед учнівської і батьківської громадськості. Вони уже мають власні цікаві напрацювання, впроваджують інновації в навчально-виховному процесі, їх учні демонструють яскраві досягнення.

Та все ж, після “живого спілкування” з кращими представниками професії, було визначено переможців.

“Успішні педагоги-2018” свої нагороди отримають під час урочистостей з нагоди Дня вчителя. Тоді й дізнаємось їх імена та розкажемо про здобутки.


Відділ внутрішньої політики, організаційної
роботи та зв’язків з громадськістю


#Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Команда ковельських педагогів посіла друге місце на обласних туристських змаганнях

Команда ковельських педагогів посіла друге місце на обласних туристських змаганнях
Понад 200 освітян змагалися у вправності з пішохідного, водного, велосипедного туризму, орієнтуванні, наданні медичної допомоги, облаштовунні побуту та приготуванні їжі в природних умовах.