Як у Ковелі відзначили Всесвітній день миру. ФОТО

21 вересня - Всесвітній день миру. Рада старшокласників міста Ковеля, лідери учнівського самоврядування, учнівська молодь закладів освіти міста організовано втілили в реальність проект "Діти України за мир в усьому світі". Подібні заходи у нашому місті відбуваються восьмий рік поспіль.

На початку присутні виконали Державний Гімн України та вшанували хвилиною мовчання Героїв, які віддали своє життя під час Революції Гідності та антитерористичної операції. Школярі висловили своє бажання жити в мирі у малюнках на асфальті, презентаційних виступах, у промовах та музичних номерах.

Разом з юними ковельчанами у заході взяли участь методист міського методичного кабінету управління освіти Жанна Колеснікова; старший лейтенант Ковельського військового комісаріату Василь Гарасимків, голова Ковельської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Стахорська, Почесний громадянин міста Ковеля, член спілки журналістів України Анатолій Семенюк.

Захід відбувся цікаво, творчо, повчально. Всі діти були активними та креативними (особливо під час захисту свого виступу). У мирне благодатне небо учні випустили повітряні кульки із символічними голубами миру.

"Нехай завжди буде МИР на планеті Земля, а діти зростають у добрі, злагоді та любові," - йдеться у дописі педагога.


#Освіта

У Ковелі визначили перемжців конкурсу “Успішний педагог”

У Ковелі визначили перемжців конкурсу “Успішний педагог”
Призовий фонд становить 112 тисяч гривень. Вчителям загальної середньої освіти передбачено шість премій, представникам дошкільної та позашкільної - по одній премії.

У Ковелі стартувала просвітницько-профілактична програма для школярів «Я і поліція»

У Ковелі стартувала просвітницько-профілактична програма для школярів «Я і поліція»
Про безпеку у повсякденному житті учням на уроках розповідають поліцейські: куди звернутися за допомогою у разі виникнення проблем, суперечок, цькування чи крадіжки.

Ковельчани - серед переможців міжнародної виставки-конкурсу моделей, що проходила у Львові

Ковельчани - серед переможців міжнародної виставки-конкурсу моделей, що проходила у Львові
За свої роботи, представлені на «Lviv Scale Models fest 2018», вони здобули три перших та друге місце у різних номінаціях та повернулись додому з нагородами.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: