28 вересня у Ковелі після літньої перерви розпочинає роботу басейн комплекної ДЮСШ

28 вересня розпочинає роботу після літньої перерви басейн Ковельської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Євгена Кондратовича (м. Ковель, бульвар Лесі Українки, 9).

Тож дорослі та малеча мають змогу скористатися чудовою нагодою зміцнити власне здоров’я, оздоровити організм, поліпшити фізичний стан, схуднути чи підкачати м’язи, отримати заряд бадьорості та енергії.

Аби умови для відвідувачів були комфортними та безпечними, перерва у роботі обох басейнів (дитячого та для дорослих) не минула марно. Цей час був ефективно використаний для проведення поточного та косметичного ремонтів.

Як завжди, вас зустрінуть досвідчені тренери-викладачі з плавання, які знайдуть індивідуальний підхід до кожного, покажуть комплекс фізичних вправ, навчать дітей впевнено почуватись у воді.

З ініціативи адміністрації закладу та за підтримки міської влади Ковеля третій рік поспіль відвідують басейн діти з особливими потребами. Для багатьох з них плавання стало не лише оздоровчою процедурою, а й спортивним захопленням. Адже з дітьми займаються професійні тренери, відомі спортсмени, які власним досвідом та прикладом показують, що сила волі та бажання досягти успіху наближають до омріяних перемог.

Засновником школи плавання у Ковелі був Євген Кондратович – заслужений працівник фізичної культури та спорту України, колишній директор комплексної ДЮСШ, чиє ім’я вона сьогодні носить. Тож продовження славних традицій школи є справою честі для міської влади та закладу.

У спортивних та оздоровчих групах мають змогу займатися ковельчани різного віку, починаючи від дітей з шести років. А максимальної межі по віку немає. Головне бажання і фізичний стан. Адже користь від плавання є для усіх вікових категорій, для людей фізично здорових та обмежених певними хворобами.

Плавання необхідне для профілактики сколіозу, сприяє гарній поставі, знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань, позитивно впливає на деякі групи м’язів, нормалізує тиск і поліпшує роботу дихальної системи, - каже директор КДЮСШ, Заслужений тренер України Олена Клімашевська.

Тож блакитні доріжки чекають усіх, хто уже придбав абонемент та чекав на відкриття нового сезону плавання, а також тих, хто лише планує своє дозвілля та бажає зміцнити здоров’я.

Нагадаємо, що у серпні виконавчим комітетом затверджено абонплату за відвідування басейну Комплексної ДЮСШ.


#КомплекснаДЮСШ #Спорт #ОленаКлімашевська

Півсотні ковельчан змагалися на турнірі з шахів

Півсотні ковельчан змагалися на турнірі з шахів
Його приурочили Дню фізичної культури та спорту. Серед учасників - спортсмени віком від 8 до 89 років. Хто здобув перемогу - читайте далі.

Ковельчанин Олександр Новокрещенов став найкращим шахістом Волині

Ковельчанин Олександр Новокрещенов став найкращим шахістом Волині
Серед юнаків переможцем став ковельчанин Артем Манжос, серед дівчат - Антоніна Самолюк з Любомля.

У Ковелі півсотні кращих тенісистів Волині змагалися за перемогу

У Ковелі півсотні кращих тенісистів Волині змагалися за перемогу
У Комплексній ДЮСШ ім. Є. Кондратовича відбувся відкритий турнір з настільного тенісу на честь 80-річчя тренера Володимира Косяка.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: