1. Головна
  2. Новини
  3. 28 вересня у Ковелі після літньої перерви розпочинає роботу басейн комплексної ДЮСШ

28 вересня у Ковелі після літньої перерви розпочинає роботу басейн комплексної ДЮСШ

28 вересня розпочинає роботу після літньої перерви басейн Ковельської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Євгена Кондратовича (м. Ковель, бульвар Лесі Українки, 9).

Тож дорослі та малеча мають змогу скористатися чудовою нагодою зміцнити власне здоров’я, оздоровити організм, поліпшити фізичний стан, схуднути чи підкачати м’язи, отримати заряд бадьорості та енергії.

Аби умови для відвідувачів були комфортними та безпечними, перерва у роботі обох басейнів (дитячого та для дорослих) не минула марно. Цей час був ефективно використаний для проведення поточного та косметичного ремонтів.

Як завжди, вас зустрінуть досвідчені тренери-викладачі з плавання, які знайдуть індивідуальний підхід до кожного, покажуть комплекс фізичних вправ, навчать дітей впевнено почуватись у воді.

З ініціативи адміністрації закладу та за підтримки міської влади Ковеля третій рік поспіль відвідують басейн діти з особливими потребами. Для багатьох з них плавання стало не лише оздоровчою процедурою, а й спортивним захопленням. Адже з дітьми займаються професійні тренери, відомі спортсмени, які власним досвідом та прикладом показують, що сила волі та бажання досягти успіху наближають до омріяних перемог.

Засновником школи плавання у Ковелі був Євген Кондратович – заслужений працівник фізичної культури та спорту України, колишній директор комплексної ДЮСШ, чиє ім’я вона сьогодні носить. Тож продовження славних традицій школи є справою честі для міської влади та закладу.

У спортивних та оздоровчих групах мають змогу займатися ковельчани різного віку, починаючи від дітей з шести років. А максимальної межі по віку немає. Головне бажання і фізичний стан. Адже користь від плавання є для усіх вікових категорій, для людей фізично здорових та обмежених певними хворобами.

Плавання необхідне для профілактики сколіозу, сприяє гарній поставі, знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань, позитивно впливає на деякі групи м’язів, нормалізує тиск і поліпшує роботу дихальної системи, - каже директор КДЮСШ, Заслужений тренер України Олена Клімашевська.

Тож блакитні доріжки чекають усіх, хто уже придбав абонемент та чекав на відкриття нового сезону плавання, а також тих, хто лише планує своє дозвілля та бажає зміцнити здоров’я.

Нагадаємо, що у серпні виконавчим комітетом затверджено абонплату за відвідування басейну Комплексної ДЮСШ.


#Плавання #КомплекснаДЮСШ #Спорт #ОленаКлімашевська

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся турнір з плавання пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Євгена Кондратовича

У Ковелі відбувся турнір з плавання пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Євгена Кондратовича
У них взяли участь команди з Ковеля, Рівного, Луцька, Червонограда, Вараша. Загалом на блакитних доріжках свою майстерність продемонстрували 92 юних спортсмена.