До уваги отримувачів субсидій!

Для того, щоб з початку опалювального сезону 2018-2019 років не залишитись без підтримки держави, у вигляді житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, нагадуємо: коли у складі вашого домогосподарства є внутрішньо переміщені особи, громадяни, які орендують (винаймають) житло, а також домогосподарства, де є зареєстровані особи, які тимчасово не проживають у житловому приміщенні, ви повинні звернутися із заявою та декларацією для призначення житлової субсидії до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ковельської міської ради за місцем реєстрації (проживання).

Звертаємо увагу, що у разі подання заяви протягом двох місяців з початку опалювального сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону.

Тим домогосподарствам, які отримували субсидію в неопалювальний період 2018 року та домогосподарствам, в яких не відбулося жодних змін щодо складу осіб та членів сімей – субсидія на опалювальний сезон 2018-2019 років буде перерахована автоматично.

Про те, чи є ви в програмі «Житлові субсидії» та про розмір призначеної субсидії можна дізнатись на сайті Міністерства соціальної політики за посиланням: subsidii.ioc.gov.ua в розділі «Інформація про стан субсидії в домогосподарстві за даними Єдиного державного реєстру отримувачів субсидії Мінсоцполітики».

Валентина Шарунович, заступник начальника управління
соціального захисту населення


#СоціальнийЗахист

Читайте також

З ініціативи міського голови Олега Кіндера з міського бюджету виділять 200 тисяч гривень на інсулін для ковельчан

З ініціативи міського голови Олега Кіндера з міського бюджету виділять 200 тисяч гривень на інсулін для ковельчан
Коштів для забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет держава більше не виділяє. Цього року в межах державної субвенції грошей передбачено на рівні 44% до потреби.