До уваги отримувачів субсидій!

Для того, щоб з початку опалювального сезону 2018-2019 років не залишитись без підтримки держави, у вигляді житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, нагадуємо: коли у складі вашого домогосподарства є внутрішньо переміщені особи, громадяни, які орендують (винаймають) житло, а також домогосподарства, де є зареєстровані особи, які тимчасово не проживають у житловому приміщенні, ви повинні звернутися із заявою та декларацією для призначення житлової субсидії до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ковельської міської ради за місцем реєстрації (проживання).

Звертаємо увагу, що у разі подання заяви протягом двох місяців з початку опалювального сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону.

Тим домогосподарствам, які отримували субсидію в неопалювальний період 2018 року та домогосподарствам, в яких не відбулося жодних змін щодо складу осіб та членів сімей – субсидія на опалювальний сезон 2018-2019 років буде перерахована автоматично.

Про те, чи є ви в програмі «Житлові субсидії» та про розмір призначеної субсидії можна дізнатись на сайті Міністерства соціальної політики за посиланням: subsidii.ioc.gov.ua в розділі «Інформація про стан субсидії в домогосподарстві за даними Єдиного державного реєстру отримувачів субсидії Мінсоцполітики».

Валентина Шарунович, заступник начальника управління
соціального захисту населення


#СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Депутати погодили зміни до міського бюджету та передбачили кошти на придбання інсуліну

Депутати погодили зміни до міського бюджету та передбачили кошти на придбання інсуліну
Підтримали на сесії міської ради, яка відбулась 27 вересня, і збільшення видатків на одноразову матеріальну допомогу жителям Ковеля, хворим на онкологічні захворювання.

З ініціативи міського голови Олега Кіндера з міського бюджету виділять 200 тисяч гривень на інсулін для ковельчан

З ініціативи міського голови Олега Кіндера з міського бюджету виділять 200 тисяч гривень на інсулін для ковельчан
Коштів для забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет держава більше не виділяє. Цього року в межах державної субвенції грошей передбачено на рівні 44% до потреби.