Сценарій до серіалу «Прокляття жовтого дракона» посів достойне третє місце

У п'ятницю, 28 вересня, на каналі 1+1 відбулось нагородження переможця та призерів проекту за кращий сценарій телесеріалу.

Володарем призового третього місця у номінації «X-серіали» став учитель ЗОШ №10 м. Ковеля Віталій Волосюк, який презентував журі сценарій до серіалу «Прокляття жовтого дракона». У якості нагороди він отримав можливість безкоштовного навчання у Вищій школі Media & Production за обраним напрямком.

За словами призера, перше та друге місця здобули професіонали цієї справи, які уже не вперше працювали над створенням фільмів та серіалів. 1 місце - Березенчук Олег та його фільм «Люстрован», 2 місце - Петров Юрій, «Старі справи».

Віталій Волосюк каже, що отримав хороший досвід у цьому напрямку діяльності, та й школярі спробували себе у новій якості сценаристів. А можливість пройти навчання у професіоналів кіно та медійної справи буде досить корисним у майбутньому.


#СценарійСеріалу #Освіта #Проекти

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельські десятикласники разом зі своїм учителем стали авторами сценарію до телесеріалу на каналі 1+1

Ковельські десятикласники разом зі своїм учителем стали авторами сценарію до телесеріалу на каналі 1+1
«Прокляття жовтого дракона» - це любовна історія, драма та детектив: події відбуваються на Поліссі в «бурштиновому клондайку». Аби сценарій було екранізовано, за нього потрібно проголосувати до 17 серпня.