Ковельчани з особливими потребами та їх батьки побували на «Осінньому балу-2018», який минулого тижня вперше відбувся у Луцьку

28 вересня з ініціативи голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка в місті Луцьку відбувся «Осінній бал-2018» за участю дітей та підлітків із інвалідністю, ветеранів війни.

Ковельчани також були запрошені на бал. У заході, який на Волині відбувся вперше, взяли участь представники громадських організацій з Ковеля.

Зокрема, керівник ГО «Реабілітаційний центр» Наталія Славікова
розповіла, що молодь залишилась дуже задоволеною. Для них це був неповторний вечір, сповнений нових вражень та емоцій. «Реабілітаційний центр» отримав 20 запрошень, аби батьки разом з дітьми могли потрапити на осінній бал. Вони ретельно до нього готувалися: робили зачіски, обирали святкове вбрання.

Наталія Василівна каже, що для когось, можливо, така велика кількість дітей та молоді з інвалідністю виглядала не зовсім урочисто і святково. Але цей захід вкотре показав, що вони є поруч з нами і хочуть жити і радіти як усі. Тож смуток і радість одночасно переповнювали серця дорослих, бо вони бачили сяючі усмішки на обличчях своїх дітей і щиро раділи разом з ними.

Серед тих, хто побував цього дня у Луцьку - Марія Дятел, Анастасія Оласюк, Богдан Головій, Тарас Абрамчук, Олександр Славіков, Інна Балецька, Олена Тарасюк, Валерія Жмуйда, а також батьки, які супроводжували їх на святі.

З дівчатами провів майстер-клас популярний український хореограф та суддя телепроектів «Танцюють всі!», «Україна має талант» і «Танці з зірками» - Влад Яма. Сподобались ковельчанам і виступи фіналіста телешоу «Голос країни 5» Антона Копитіна та учасниці «Голосу країни 8» Марії Хурсенко.

За словами Наталії Славікової, більшість тих, хто потрапив на бал, вперше побували у приміщенні торгово-розважального центру «ПортCity». Тож вразила гостей не лише атмосфера свята, а й приміщення, у якому відбувалися заходи. Приємно, що молодь має можливість знову повернутися з розважальний центр та гарно провести дозвілля будь-якого іншого дня. Адже усі учасники балу отримали по два подарункові сертифікати на розваги і відпочинок у «ПортCity».

Голова ГО «Реабілітаційний центр» Наталія Славікова від імені дітей та молоді, а також батьків дякує усім, хто організував свято та допоміг зробити участь ковельчан у святі можливою. Це — заступник міського голови Ігор Прокопів, заступник начальника управління соціального захисту населення Світлана Созонік, які подбали про забезпечення транспортом; вдячність перевізнику — Петру Дикуну та водію Петру Мазурику. Крім того, ковельчани дякують волонтеру, представнику департаменту соціального захисту населення Волинської ОДА Галині Ростиславівні, яка опікувалась ними в Луцьку упродовж усього свята.#Дозвілля #СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

«Погляд молоді на місто»: Ковель та його мешканці в об'єктиві фотокамер та у розповідях юних журналістів ФОТО

«Погляд молоді на місто»: Ковель та його мешканці в об'єктиві фотокамер та у розповідях юних журналістів ФОТО
Відбулась презентація робіт учасників проекту, які засвідчили, що Ковель - місто творчих людей, відомих спортсменів та цікавого історичного минулого.