20 жовтня Ковельський центр дистанційного навчання МАУП запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей

Зручне заочне та знижка 20% на навчання: День відкритих дверей у МАУП 20 жовтня!

20 жовтня – ваша унікальна можливість відвідати День відкритих дверей у Ковельському центрі дистанційного навчання Міжрегіональної Академії управління персоналом - найбільшого недержавного ВНЗ країни. Тільки в цей день гості заходу зможуть отримати знижку 20% на сучасну європейську освіту.

Ковельський центр дистанційного навчання МАУП, у співпраці з вищими навчальними закладами Варшави (Польща), оголошує набір студентів на заочну та дистанційну форми навчання за напрямами:
- економіка;
- менеджмент;
- облік та оподаткування;
- правознавство;
- психологія.

Можливий вступ без ЗНО.


За вказаними напрямками в академії можна здобути ступінь магістра та другу вищу освіту. Прийом документів триватиме до 20 листопада 2018 року.

Додаткова інформація за адресою: м. Ковель, вул. Ф.Одрача,1 (колишня Чапаєва). тел.: (03352) 5-24-67 або моб.: 097 755 62 60; 099 527 80 07.

Якщо цього року ви не вступили до вишу через недостатню кількість балів з незалежного оцінювання, або в дорослому віці вирішили отримати першу чи другу вищу освіту – звертайтесь у МАУП!

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на навчання за освітніми програмами без ЗНО, а саме – здобуття вищої освіти за спільної програми Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до Університету менеджменту не потрібен! Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Закінчивши перший курс, кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП, або продовжити навчання до ступеню бакалавра в Польщі.

Більше інформації про освітню програму ви можете дізнатись за посиланням http://bezzno.maup.com.ua/


#МАУП #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

23 червня - День відкритих дверей у Ковельській філії МАУП

23 червня - День відкритих дверей у Ковельській філії МАУП
Саме цього дня діятиме знижка в оплаті за навчання. Крім того, можна буде дізнатися про цьогорічні умови вступу до Міжрегіональної Академії управління персоналом. Є можливість отримати вищу освіту без ЗНО.