Сьогодні, 9 жовтня, у Ковелі на строкову військову службу проводжали першу групу призовників ФОТО

Сьогодні, 9 жовтня, у Ковелі на строкову військову службу проводжали першу групу призовників в рамках осінньої призовної кампанії. 17 юнаків віком від 20 до 26 років з Ковеля та Ковельського району поповнять лави Збройних сил України.  Служитимуть вони півтора року.

Підготовку до служби проходитимуть у 169-ому навчальному центрі Сухопутних військ Збройних сил України, що дислокується в селищі Десна Козелецького району Чернігівщини та 184-ому навчальному центрі Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що в селі Старичі Яворівського району на Львівщині. 

Звернувся до майбутніх солдат військовий комісар Ковельського об’єднаного військового комісаріату Сергій Гладун. Він закликав юнаків з честю виконати свій конституційний обов’язок із захисту Української держави. Повернутися додому змужнілими та здоровими.

Строковики проходитимуть службу виключно у пунктах постійної дислокації військових частин. Їх не направлятимуть на території, де триває операція об'єднаних сил.

Благословив новобранців Благочинний Української Православної Церкви Київського Патріархату м. Ковеля протоієрей Василь Мичко.

Після завершення урочистої частини майбутні солдати мали змогу поспілкуватися з рідними, отримати настанови та побажання від батьків, сфотографуватися на згадку. Побачитися з рідними найближчим часом вони зможуть за кілька тижнів, коли прийматимуть Військову присягу на вірність Українському народові.

Цьогорічна осіння призовна кампанія триватиме до кінця грудня.#ВійськоваСлужба #ВасильМичко

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також