У ковельські школи уже почали завозити персональні (одномісні) учнівські парти

Як повідомлялося раніше, у жовтні школи міста мали отримати для першокласників одномісні учнівські парти, які передбачені в рамках “Нової української школи”. До 1 вересня забезпечити навчальні заклади меблями не встигли, адже кошти на їх придбання надійшли лише в кінці червня. Два тендери, оголошених на закупівлю, не відбулися через відсутність учасників. Серед ймовірних причин могли бути стислі терміни виконання замовлення, не влаштовувала цінова пропозиція.

Згідно із законодавством, у такому разі вступає в силу процедура переговорів. Тож на виготовлення меблів уклали договір з місцевим підприємством, де попередили, що замовлення буде виконано лише до кінця жовтня, адже воно досить велике. У Ковелі цьогоріч є 39 перших класів, у яких навчається понад 1130 дітей, і кожен має сидіти за індивідуальною партою.

Начальник управління освіти Віктор Бичковський каже, що за новими партами уже опановують знання першокласники СШ №3 та ЗОШ №1. Ця робота триває і надалі.

Тож Віктор Васильович сподівається, що підрядник не підведе, і уже другу чверть маленькі ковельчани розпочнуть за сучасними навчальними місцями.


#НоваУкраїнськаШкола #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Навчальні заклади Ковеля в рамках «Нової української школи» до 1 вересня отримають комп'ютерне обладнання

Навчальні заклади Ковеля в рамках «Нової української школи» до 1 вересня отримають комп'ютерне обладнання
А з меблями для першокласників доведеться почекати: через відсутність учасників не відбулося два тендери. Згідно закону, виготовлення одномісних парт буде здійснено на умовах договору.